Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 28
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo serdecznie, jest 07:02:03, Wtorek, 03 sierpnia 2021. Imieniny: Lidii, Augusta, Nikodema. Słońce wstało dziś o 05:01. Będzie oświecało nas 15 godzin i 41 minut, w zenicie znajdzie się o 12:52 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:43. Ciemna noc zapadnie o 22:30, ale gwiazd można wypatrywać od 21:28.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Witam państwa bardzo...
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry,

Wróciliśmy z nad morza, byliśmy w Zatoce i wczoraj jeden dzień w Odessie. Ciepło, od 9 rano winko piwo i drinki na zmianę ( ͡º ͜ʖ͡º) znowu chyba nie będę miał internetu ale 05.08 powrót do domu także już juz:P trzmyajta się siła!(òóˇ)
  • Odpowiedz
  • 9

Dzień dobry, dzisiaj szybkie pakowanie i jutro rano wyjazd w góry, niestety tylko tydzień (,). Później kolejny na działce. Trzymajcie się miłego dnia!
  • Odpowiedz
@slabehaslo: na razie to jest takie pół na pół, bo jeszcze mamy sklep tymczasowy, a już szykujemy duży na otwarcie, więc trochę robię "przynieś, podaj, pozamiataj" a trochę "weź ogarnij papiery, zamówienia, wydrukuj, wydaj hajs, przyjmij hajs". A jutro w ogóle sama prowadzę zmianę z nową babką, ale kierownik będzie więc tak się nie cykam ()/
  • Odpowiedz
@omi-omi: w sumie to chyba spoko gdy na początku możesz się przyglądać (tak myślę)

A jutro w ogóle sama prowadzę zmianę z nową babką, ale kierownik będzie więc tak się nie cykam ()/

eee skoro sama będziesz prowadziła, to znaczy, że już wiedzą, że sobie poradzisz :D ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@slabehaslo: no właśnie ostatnio słyszę ciągle, że dobrze się ze mną pracuje, że szybko łapię rzeczy, że nie ma ze mną problemów, że jestem pracowita i w ogóle - znowu czuje się jak w gimbazie, gdzie cała klasa zbiera #!$%@?, a ja siedzę jak trusia, bo mnie to nie dotyczy i muszę tego słuchać xD bycie szkolnym prymusem ma swoje wady
  • Odpowiedz