Wpis z mikrobloga

Btw, bo nie wiem kto i jak siedzi w krypto i czym się interesuje. Wiecie, że dalej wyskakują pomysły, które chcą być nowym, lepszym BTC. I nie chodzi o te stare forki, które miały swoje pięć minut i ich cena umarła. Obczajcie na przykład ravencoin. Autor RVN uważa, że stworzył coś, co działa jak BTC. Ale w odróżnieniu od bitcoina możesz wydobywać to bez ASIC (dzięki temu token ma zdecentralizowane wydobycie w
  • Odpowiedz
@DowodZerowejWiedzy: To równie dobrze możesz się cieszyć idąc tym tokiem rozumowania z każdego shita. Im więcej altcoinów (altcoiny powstają w tysiącach i upadają) tym większa szansa, że część pieniędzy z altcoinowych projektów wpłynie do bitcoina. Często tak się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jak już dupnie altcoin, to zwykle pewien ruch przejdzie od shita do salda BTC. Czyli in plus dla każdego hodlera najstarszej kryptowaluty.
  • Odpowiedz
@plaisant: Nie jestem żadnym multikontem. PrawoGier to mój autorski blog - adwokata Wojciecha Sosnowskiego. Zajmuję się prawem związanym z grami komputerowymi. Chwilowo gromadzę materiały i czas, żeby wrzucać tutaj więcej informacji i notek.

W poprzednim wpisie wyraziłem tylko wątpliwości co do możliwości prawnego ujęcia dystrybucji i własności oprogramowania (dajmy na to, jak samochód albo nieruchomość).
  • Odpowiedz