Wpis z mikrobloga

2 ostatnie wpisy

DowodZerowejWiedzy 23 godz. temu
@rysiekryszard: Tam preseale minimum od 200k pln. Na niższe kwoty nie tracą czasu. Nie mogę się doczekać podboju reddita i rozpoczęcie światowej dyskusji.

Projekty, które mają po 4k osób na telegramie są warte po 50mln $ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie wiem co ma wspólnego ilość osób na telegramie do kapitalizacji.

Ciekawe co bedzie jak @OrzechowySos: zrozumie co to
@DowodZerowejWiedzy: @plaisant: @rysiekryszard: Panowie, Rysiek usunął wpis po moim ostatnim ekonomicznym wpisie. @DowodZerowejWiedzy: W ogóle go nie skomentował sugerując, że artykuł napisało dziecko. Artykuł napisał jeden z najlepszych ekonomistów jakich znam osobiście. Sugeruję więc, by zacząć od orania HashUp od kwestii ekonomicznych. Jestem ciekaw waszych argumentów, za tym że już jest wolny rynek na rynku gier. Bo on oczywiście nie istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°
@DowodZerowejWiedzy: Od razu na wstępie proszę mnie cytować, naprawdę chcę wiedzieć gdzie mówimy coś nie tak.

Monopol na rynku podaży oprogramowania

Wprowadzenie
Rynek oprogramowania jest obecnie zdominowany przez kilku scentralizowanych dystrybutorów, których siła rynkowa jest na tyle duża, by mogli dowolnie dyktować warunki mniejszym podmiotom obecnym na tym rynku. Co więcej, dotyczy to zarówno twórców (rozumianych w tym artykule jako producenci), jak i konsumentów. Musimy pamiętać, że powyższa sytuacja powoduje brak
Pobierz OrzechowySos - @DowodZerowejWiedzy: Od razu na wstępie proszę mnie cytować, naprawdę ...
źródło: comment_1627972945yjCFAWDo63gNxmMJtASgBl.jpg
Kurde chłopaki, dajcie gościowi spokój. Jest młody, ambitny, zamiast siedzieć na garnuszku u mamusi to próbuje coś osiągnąć w tym kraju z dykty, a za samo to mu się należy trochę szacunku.
Jeżeli projekt będzie kiepski to poprostu spadnie z rowerka. Może podczas rozwoju tego projektu trochę pozmieniają się założenia i jednak wyjdzie z tego coś fajnego.
Konstruktywna krytyka i dyskusja to jedno, ale nie mieszajcie z błotem i nie podcinajcie skrzydeł
@Stachu90: W sensie trochę tak. Znaczy, ja chociaż nie jestem BTC maksymalistą to mimo wszystko bliżej mi do zdania Ryśka i jego kumpla. Natomiast nie widzę żadnego sensu w tym, żeby tak na niego siadać. Niech robi jakiś tam projekt. Wiadomo, że jest większa, niż mniejsza szansa na to, że to się #!$%@?, no ale czemu miałby nie próbować?