Wpis z mikrobloga

Fajne te Multikina, takie nie za przyjazne dla wszystkich. ( ͡° ͜ʖ ͡°) #multikino #kino #poznan

Boję się przyszłości. Jestem kinomaniakiem, od lat oglądam tylko z legalnych źródeł i tak kina pokazują mi środkowy palec. Całe życie spędzam w pierwszym rzędzie - jest to niewygodne, ale przywykłam. Od jakiegoś czasu Multikina w Poznaniu podnoszą standard. Montują lepsze, skórzane fotele z regulacją i stolikami. Budują wielką ścianę. Przerabiają nagłośnienie. A mnie traktują tak, jak widać.

Mogę siedzieć tylko w pierwszym rzędzie przed wysoko umieszczonym ekranem łamiąc kark. Nie mogę siedzieć ze znajomymi, co najwyżej z jednym asystentem. Dziś jestem z Marcinem. Jego kark cierpi bardziej, bo ja w wózku mam zagłówek, a on siedzi na fotelu starego typu, bez zagłówka, choć Multikino chwali się swoimi nowoczesnymi skórzanymi fotelami z regulacją.

Chcę móc iść do kina i czerpać radość z filmu. Nie oczekuję pełnej dowolności wyboru miejsca. Wystarczy, że nie będę pod samym ekranem oddzielona od ludzi murem. Będę siedzieć ze znajomymi i chcę, żeby było im wygodnie. Chcę normalności, a nie sal o jakości premium, w których nawet nagłośnienie mam fatalne, bo głośniki znajdują się powyżej muru.


Boję się przyszłości, bo choć jestem technologicznym geekiem, to ostatnio nowoczesność nieustannie mnie wyklucza.

I tak, jestem wściekła z tego powodu. Multikino, to, jak przerobiliście swoje sale, przekracza moją umiejętność pojmowania.


Pobierz WarmWeather - Fajne te Multikina, takie nie za przyjazne dla wszystkich. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ...
źródło: comment_1627939562RBJnHHbAwyKHp5NJq04S35.jpg
  • 5
@WarmWeather ma babka trochę racji. Co by szkodziło zrobić wjazd na sam dół i jednocześnie na samą górę. Wiadomo, że środkowe fotele są najfajniejsze i nikt ich nie wywali by zrobić miejsca pod wózek, jednakże dół i góra raczej powinny mieć przestrzeń na umiejscowienie wózka z niepełnosprawnym