Wpis z mikrobloga

pamiętam jak dziś dzien kiedy przeczytałem o tajemniczym wirusie z chin. Bylem w Hiszpanii na wakacjach, tydzień koło 15 stycznia - przyleciałem do apartamentu, wycieńczony rzuciłem się w pokoju na wyro i właczyłem se wp.pl. WIELKI NAGŁÓWEK "TAJEMNICZY WIRUS Z CHIN". Miałem bekę, że znów szurują i #!$%@? będzie.

Potem miałem sen - serio, przyśniło mi się, że jest wirus i zamykają nas w #!$%@? na długi czas w domach, ludzie umierają i tak dalej. Całe wakacje z głowy, bo jak ktoś #!$%@?ł kaszlem to schiza i się odsuwałem. Powiedziałem znajomej z UK, czy czytala o Tajemniczym Wirusie z Chin to mnie wyśmiała, że gówno to będzie i znów media #!$%@?ą spiralę.

I #!$%@? - dwa miesiące później byłem już zlockdownowany. Pierwszy pacjent z zielonej góry i tak dalej. Niesamowite ile czasu już to trwa - straszenie, zamykanie, kontrolowanie - tragedia.

Gdyby mi ktoś powiedział w 2019 roku, że #!$%@? tak cały świat się zmieni to w życiu bym nie uwierzył. Później se czytałem wykop na innym koncie, bo mam multikonto i tak generalnie beka straszna co szury piszą, że paszporty będą, szczepienia, bez tego się nie ruszy i tak ich cisnałem jak szmaty tu.

Klaskanie medykom, XD szumowski XD bronienie go, że zmęczony bo mu się biednemu taka pandemia trafiła - ale byliśmy naiwni ja pierodle XD Wirus w odwrocie, tłumnie na wybory nie ma się już co bać - jahahahaha, #!$%@?. Ruchają nas w dupę since 2020 i to bez wazeliny, żadnych pozorów.

Były lockdowny, spotkykałem się ludzmi, imprezowałem, nie covidowałem - zyje mam sie dobrze, teraz PROSZĄ mnie abym sie zaszczepil i daja hulajnoge XDDDD no #!$%@? pls.

Mam juz momenty przełamania, jjuz bylem blisko zaszczepienia sie zeby miec spokoj i oszczedzic hajs na testy PCR i wyjechac na upragnione wakacje. Ale na razie jezcze sie trzymam.

Ludzie potracili majątki, znajomi pracę, zajebiste kawiarnie i restauracje po prostu poupadały - tragedia.

ebać system - bo nawet nie wiem kogo konkretnie wymienić za ta patologie co sie teraz odwala.

Nie tak wyobrażałem sobie ten etap zycia.

Beda nas kontrolowac, uchac w d00psko i sie nie obejrzymy bedziemy wiezniami, elo.

#szczepienia #koronawirus #polityka #polska #swiat
  • 8
@spacehead: ja pamiętam, siędze trochę w nocy na wykopie, styczeń 2020, jakiś wykopek studenciak na wymianie w Chinach z Rzeszowa napisał, że zamykają kilkunastu milionowe miasto, odwołują pociągi, on ostatnim pociągiem jakoś wyjechał z miasta do Pekinu, a potem lotem do Polski. Wykopki zaczęły czytać, za chwilę komentarze że po co wraca, jeszcze nam coś przywiezie, na drugie dzień masa donosów do sanepidu, na policję i gdziekolwiek na tego typa XD
@spacehead: @dziadeq:

Pierwszy pacjent z zielonej góry

Tak się składa, że pierwsi pacjenci tego wiruska byli już we wrześniu 2019 roku we Włoszech o czym informowali sami włoscy epidemiolodzy, więc oni od początku nas okłamywali.
Jeżeli przechorowaliście poważne przeziębienie, anginę czy coś podobnego (z mocnym bólem płuc tak jak ja w lutym 2020) w okresie od października 2019 do marca 2020 to znaczy że już przeszliście covida.
@dziadeq: Ale covid był już od października/listopada 2019 w Wuhan de facto. A grypa w latach 2019 - 2020 była naprawdę ostra, więc to mógł być covid.
Polskie dzieci w przedszkolach bardzo mocno przechodziły grypę w grudniu/styczniu 2019/20
@dziadeq: > za chwilę komentarze że po co wraca, jeszcze nam coś przywiezie, na drugie dzień masa donosów do sanepidu, na policję i gdziekolwiek na tego typa

To jest też przerażające jakie gówno powychodziło z ludzi w ciągu ostatniego roku. To co się dzieje teraz z wyzywaniem od antyszczepionkowców to tylko kontynuacja, a zaczęło się właśnie od tego co piszesz. Wtedy była też sytuacja z lekarzem, który popełnił samobójstwo, bo ludzie