Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zazdroszczę synowi młodości i urody. Patrząc na dorastające dziecko nie potrafię pogodzić się z upływającym czasem, najlepsze lata dawno mam za sobą. Syn ma 16 lat, ja 38. Dbam o siebie, ale choćbym stanął na głowie, młodości nie przywrócę. Można wyglądać młodo jak na swój wiek, lecz nie sprawia to, że będę młody. Patrzę na jego młodziutką, przystojną twarz, bujną czuprynę, smukłą sylwetkę i chciałbym cofnąć się w czasie, wrócić do beztroskich lat, znowu być młody i przystojny. Teraz to jego czas na podbój. Mój beztroski młodzieniec nawet nie zdaje sobie sprawy jakie wrażenie robi na kobietach i dziewczętach. Nadal jest nieśmiały i niepewny siebie. Przyjaciółki żony lgną do niego, jedna z nich usiadła mu na kolanach po pijaku. Nawet obce kobiety na ulicy, ekspedientki patrzą na niego pożądliwym wzrokiem, uśmiechają się, są nadzwyczajnie miłe. Dla mnie pozostaje wymuszony grymas i brak zainteresowania. Kocham żonę i nie zdradzam, lecz miło byłoby widzieć zainteresowanie moją osobą u płci przeciwnej. Niewinne, bez przekraczania granic. Młodość minęła, moje powodzenie zgasło. Mogę żyć wspomnieniami albo się oszukiwać, lecz czasu nie cofnę.,,
#zalesie #uroda #przegryw #mlodosc #rodzicielstwo #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61082bf920af24000ca1b896
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 13
@AnonimoweMirkoWyznania: Nieźle masz na bani, że analizujesz każde spojrzenie, gest i mimikę obcych bab wobec swojego syna i szukasz tam nie wiadomo jakiego pożądania xD

I fajnie tam się bawicie, że niby przyjaciółki żony chcą uwieść 16 letniego syna znajomych xD i to jeszcze na ich oczach xD

Troszkę mniej wykopu. Na siłownię pójdź, do fryzjera, zajmij się sobą, zamiast przesiąkać przegrywowymi tagami i tamtym fan fiction.

Musisz strasznie źle wyglądać,
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Młody jest podobny do Ciebie czy matki? Też tak wyglądałeś?
2. Nie zadręczaj się, zwłaszcza jeśli też wyglądałeś jak on; on z kolei w twoim wieku będzie wyglądał jak Ty.
3. Jak zmaxuje wygląd, pójdzie na siłkę, bedziesz widział, że ma lepsze laski, niż Ty miałeś, to żebyś nie popadł w zgryzotę. To twój syn, nie rywal, a czas to coś normalnego. Kiedyś i Ty i on będziecie dziadkami.
OkiełznanyDewiant: Miej #!$%@? i elo. Tak jak Ci piszą inny Ty się za wiele przejmujesz. Rozumiem że możesz tęsknić za młodością kiedy jeszcze ciało rośnie i się nadal rozwija, ale dopatrywać się tego że jakieś ekspedientki patrzą z apetytem na 16 letniego dzieciaka? No prośba... srogie to.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua