Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Za niedługo wybieram się po raz pierwszy obejrzeć mecz #wislakrakow na żywo. O ile wcześniej przed meczem być pod stadionem, żeby zdążyć na spokojnie wejść przed rozpoczęciem meczu? #wislakrakow #mecz #pilkanozna #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61081fa120af24000ca1b85e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
@promateosz: nie no nic się nie stanie, ale jak ja przyszedłem pierwszy raz na mecz, bez niczego, to się czułem jak ktoś kto przychodzi w krótkich spodenkach i kubotach do kościoła. no niby można ale kurde czujesz że coś jest nie tak xD ojciec dziewczyny dał mi szalik i fajen potem było.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@tyrytyty: Jeśli OP idzie pierwszy raz na mecz to obstawiam, że nie zna żadnych przyśpiewek i to właśnie wtedy będzie się czuł nieswojo na jakiejś kibicowskiej trybunie.

Młyn mi się przejadł po kilkunastu meczach - nie ma to jak siąść jak cywilizowany człowiek z piwkiem w ręku i kiełbą oraz podziwiać ekstraklasowy spektakl. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@promateosz: nie no nic o młynie nie mówiłem kurde no, jedynie że można dobrać ubiór do okazji xD colego specjalnie starałem się to napisać tak by to była przyjazna sugestia a nie bierno-agresywna rada/polecenie jakiegoś janusza nosacza z elektrody. z tym co napisałeś po myślniku to się zgadzam całkowicie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tyrytyty: @promateosz: ja chodzę na pikniki z żoną, ubrany jak do sklepu i wywalone jaja. Na młynie bywałem jak byłem młodszy, nie moje klimaty, po przejęciu klubu przez "kibiców" całkiem straciłem poczucie jedności z tym towarzystwem. A nawet jak czasem na E usłyszę niektóre mądrości gniazdowego to mnie zażenowanie bierze.