Wpis z mikrobloga

Artykuł w serwisie p0lki pl, gdzie facet opisuje historię zbudowania świetnej kariery zawodowej mimo bycia wstydliwym mruczkiem, po czym poznania atrakcyjnej, przyszłej żony, co do której z racji różnic od zawsze miał obawy, że poleciała jedynie na portfel. W dalszej części historii chłop już kilka miesięcy po ślubie odkrywa, że baba waliła go po rogach i wyśmiewała przy koleżankach.

Jaki jest najpopularniejszy, najbardziej łapkowany komentarz wśród naszych silnych, inteligentnych, czułych i wrażliwych witaminek?? JAK W OGÓLE ŚMIESZ LICZYĆ ŻEBY KOBIETA PATRZYŁA NA TWÓJ CHARAKTER, JESTEŚ BRZYDKI TO MASZ NADRABIAĆ PORTFELEM.

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki
piekny-patus - Artykuł w serwisie p0lki pl, gdzie facet opisuje historię zbudowania ś...

źródło: comment_1627906568Zss2LFNBPFB4eAltDDB6Yp.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: #!$%@?ęte czy nie #!$%@?ęte, fakt jest taki, że na tego typu portalach możesz znaleźć chore historie w których chłop został pobity, oszukany, niesłusznie skazany albo pozbawiony przyrodzenia (a było, było, nie zmyślam), no ale to tylko chłop, więc 90% komentarzy to HAHA DOBRZE MU TAK ALE MU POKAZAŁAŚ KOCHANA ;DD, więc co ja mam o tym myśleć?
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: #!$%@?ęte czy nie #!$%@?ęte, fakt jest taki, że na tego typu portalach możesz znaleźć chore historie w których chłop został pobity, oszukany, niesłusznie skazany albo pozbawiony przyrodzenia (a było, było, nie zmyślam), no ale to tylko chłop, więc 90% komentarzy to HAHA DOBRZE MU TAK ALE MU POKAZAŁAŚ KOCHANA ;DD, więc co ja mam o tym myśleć?


@piekny-patus: to co każdy normalny człowiek że to nie jest całe społeczenstwo
  • Odpowiedz
to co każdy normalny człowiek że to nie jest całe społeczenstwo XD.


@PiersiowkaPelnaZiol: No to w końcu jak? FB gdzie w 99% siedzą SAME #!$%@?ęte osoby to platforma używana przez pewnie 2/3 społeczeństwa w naszym wieku, masz tam konto ty, twoja siora, koleżanka z grupy na studiach i wasz prowadzący. Wychodzi na to że większość społeczeństwa jest #!$%@?ęta?

Całe grupki głupich dup chwalących się jak to walą chłopaka po rogach i
  • Odpowiedz
JAK W OGÓLE ŚMIESZ LICZYĆ ŻEBY KOBIETA PATRZYŁA NA TWÓJ CHARAKTER, JESTEŚ BRZYDKI TO MASZ NADRABIAĆ PORTFELEM


@piekny-patus: Przecież ona tego nie powiedziała. Napisała, że skoro sam wybrał sobie partnerkę, której jedyną wartością dla niego był wygląd, to czy nie jest hipokrytą skoro oczekiwał od niej miłości za jego wnętrze?
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Wiążąc się z kimś oczywistym jest to, że nie powinno się go zdradzać. Jest to jedna z fundamentalnych rzeczy. Jak nie chcesz być z tą jedną osobą tylko ciągle ktoś inny to nie wchodzi się w żaden związek. Nic tego nie usprawiedliwia.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Ona związała się z nim dla pieniędzy, on prawdopodobnie bo była ładna (chociaż to są tylko domysły). Może oboje są hipokrytami, ale czy to, że mu się on nie podobał sprawia, że jej zdrady są usprawiedliwione?
  • Odpowiedz
@piekny-patus: ja tam widze zupełnie inny komentarz: brzydki bogady facet wychodzi za piękneog pustaka, no co może pójść nie tak. Może następnym razme użyje mógu zamiast innej częsci ciała przy wyborze partnerki.
  • Odpowiedz
@aaadam91: Nie chodzi o usprawiedliwianie zdrady. Jeśli się wczytasz, pani która została zaatakowana za swój komentarz odniosła się jedynie do hipokryzji tego pana i jego płytkości. Zupełnie inną kwestią jest to, że tego związku praktycznie nie było, a pomimo tego doszło do ślubu. Dla mnie to jakaś abstrakcja.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: > tego związku praktycznie nie było, a pomimo tego doszło do ślubu. Dla mnie to jakaś abstrakcja.

Muszę się z tobą zgodzić, ten związek był na tak płytkich podstawach, że nie miał szans się udać.

Nie chodzi o usprawiedliwianie zdrady


I w swojej naiwności mam nadzieję, że Ty nie tylko w tym przypadku, ale w ogóle nie popierasz zdrady. Bez względu na płeć czy jej przyczynę.
  • Odpowiedz
No to w końcu jak? FB gdzie w 99% siedzą SAME #!$%@?ęte osoby to platforma używana przez pewnie 2/3 społeczeństwa w naszym wieku, masz tam konto ty, twoja siora, koleżanka z grupy na studiach i wasz prowadzący. Wychodzi na to że większość społeczeństwa jest #!$%@?ęta?


@piekny-patus: A kto według Ciebie czyta strony typu polki.pl - mirek, jego koleżanki i ich prowadzący czy karynki i grażynki, które nie mają co ze sobą
  • Odpowiedz
A kto według Ciebie czyta strony typu polki.pl - mirek, jego koleżanki i ich prowadzący czy karynki i grażynki, które nie mają co ze sobą zrobić, więc czytają wymyślone historie nastawione na odsłony i dyskusje?


@choochoomotherfucker: Wszyscy, bo to posty sponsorowane, które - widać choćby po tym, że to zauważyłem wcale nie szukając - doskonale działają i swoją opinię wyraża tam cały przekrój społeczeństwa.

Tak czy siak, sekcja komentarzy obrzydliwa, a
  • Odpowiedz