Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam problem.

Właśnie przez przypadek zerknąłem na telefon dziewczyny, a tam wiadomości od jakiegoś fagasa o dwuznacznej tematyce. Nie wytrzymałem, wszedłem w konwersację, a tam rozmowa cały czas o podtekstach. Same komplementy i mówienie czego by to z nią nie zrobił. Niestety moja (niedługo ex), kontynuuje temat i prowokuje. Koleś jest chyba jakimś spermiarzem, bo widzę że od ponad miesiąca tak ją tylko bajeruje, ale nie zaproponował żadnego spotkania.
I teraz, jak myślicie co powinienem zrobić:
1. zrobić jej po prostu awanturę i wy****ać z mieszkania - wyjdzie że przeglądałem jej telefon, ale już mnie to w tej sytuacji nie obchodzi.
2. napisać do typa, poinformować go, że wiem co robią za moimi plecami. Powiedzieć mu, żeby się z nią spotkał, nakryć ją na zdradzie i wtedy zrobić jej piekło.

Druga opcja brzmi bardziej rozrywkowo, ale boję się że typ się wystraszy

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrada #zdrady

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6107d3982cf3e1000bf57813
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 31
  • Odpowiedz
2. napisać do typa, poinformować go, że wiem co robią za moimi plecami. Powiedzieć mu, żeby się z nią spotkał, nakryć ją na zdradzie i wtedy zrobić jej piekło.


@AnonimoweMirkoWyznania: przecież on nie będzie współpracował z tobą tylko ją uprzedzi
  • Odpowiedz
OP: @Niegodnik: brzmi jak plan, ale podziękuję.
@Sztoja: jak bajerujesz laski miesiącami, bez proponowania im spotkań, to wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mateusza: Myślisz? Gdzie się podziała solidarność. Ja tam jakbym się znalazł w takiej sytuacji, to bym szarpał jak reksio szynkę, a jeszcze zrobiłbym dobry uczynek chłopu. Win-win.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Druga opcja brzmi bardziej rozrywkowo, ale boję się że typ się wystraszy


@AnonimoweMirkoWyznania: Albo ci #!$%@?, po za tym jeszcze ze trzy durne zarzutki i blokuję to w pisdu. Ile można czytać na @AnonimoweMirkoWyznania "nie wiem co zrobić ruchanie, związki", drugi #przegryw się z tego robi, a kto to takim wpisom daje plusy? To już w ogóle jest dla mnie nie zrozumiałe, jedyne co mi przychodzi do
  • Odpowiedz