Wpis z mikrobloga

@gzyms111: mnie obchodzi, co ty w ogóle tu robisz, nie masz tego tagu na czarno?

Nie chcesz mi odpowiedzieć na pytanie czy byś wsiadł prostym "tak" albo "nie" - bo co byś nie odpowiedział albo posypała by się twoja narracja o poczciwym kierowcy, albo przyznałbyś się przed wszystkimi, że nie masz za grosz odpowiedzialności zezwalając na prowadzenie pojazdów po zażyciu środków wpływających negatywnie na percepcję.


Zadałeś skomplikowane pytanie to musisz doprecyzować.
@mala_calinka: przestań pyskować, bo doszło do wypadku gdzie ginie ktoś twojego pokroju. To nie ma wpływu na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, bo komuś bezpośrednio zagrażało niebezpieczeństwo i zadziałał w panice.
@Kolsky: Nie doszło do wypadku, tylko morderstwa co potwierdziła prokuratura stawiając temu bandycie zarzut zabójstwa oraz próby podwójnego zabójstwa, a nie nieumyślnego spowodowania śmierci. NIE MA MOWY O WYPADKU!

Jemu zagrażała głupota chyba! Najpierw wpakował się w środek bójki mogąc ją ominąć, a potem "poczuł się zagrożony", bo dopiero potrącenie tej pierwszej dziewczyny zwróciło uwagę rozrabiaków na autobus. Niech gnije w więzieniu, gdzie jego miejsce! Oby jak najdłużej.
@Kolsky: Taka jest kwalifikacja czynu na chwilę obecną i nawet z tym nie handluj, bo twoje zdanie nie ma najmniejszego znaczenia, choćbyś pękł. O ewentualnej zmianie może zadecydować sąd, ale nie wydaje mi się, aby to zrobił z jednego prostego powodu - sprawa stała się zbyt medialna.
@Kolsky: Tamta sprawa to jeszcze inna para kaloszy, nie mogli znaleźć winnego, a naciskał sam były prezydent, wtedy prokurator generalny, to znaleźli kozła ofiarnego. Tym razem mamy kilka filmów, także nie ma mowy o pomyłce i zmianie kwalifikacji czynu.
@Kolsky: Napisałem o sprawiedliwym i uczciwym wyroku. Wyrok Komendy to patologia a nie uczciwy wyrok. Szkoda mi obu stron stąd i zależy mi na dobrym wyroku uwzględniającego każdy aspekt.