Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sEB-q: po pierwsze, to o czym się dyskutuje jak nie o gustach, ciemnoto? Po drugie, ty i tak nie ruszysz żadnej xD po trzecie, gdzie są takie zawody? Zapisze się z moją różową i będziemy #!$%@?ć skrobanki jak #!$%@? XD może uda się do tego elementy akrobatyki dołożyć xD
dziwię się że się czepiasz, chłop, kimkolwiek jest, napisał jakie kobiety lubi. Też możesz napisać, że akurat Ty, lubisz Polki nie pracujące na roli, niechodzące do kościoła, nierodzące dzieci i z błyskawicami. Twoje prawo, więc żyj i daj żyć innym.


@Zodiak: ale jak to ktoś nie lubi tego cobja lubię?
dziwię się że się czepiasz, chłop, kimkolwiek jest, napisał jakie kobiety lubi. Też możesz napisać, że akurat Ty, lubisz Polki nie pracujące na roli, niechodzące do kościoła, nierodzące dzieci i z błyskawicami. Twoje prawo, więc żyj i daj żyć innym.


@Zodiak Gdyby chłop zakończył swoją wypowiedź na kościele, to miałbyś 100% racji, ale gość postanowił obrazić kobiety których nie lubi. Więc skoro on może obrażać kogoś kogo nie lubi, to nie bądź
@Zodiak: widzę, że kolega wyżej mnie ubiegł ale tak - gdyby skończył swój wywód na określeniu swoich preferencji to byłoby spoko. Ale jeszcze na koniec musiał obrazić tych, którzy się różnią od niego, sugerując jakby kobiety potrzebowały mieć swojego "koguta". Wiesz, jest ok jeśli piszesz, że "ja preferuję lody o smaku waniliowym". Ale jeśli piszesz "Ja preferuję lody o smaku waniliowym i nie wiem jakim trzeba być zjebem, żeby lubić lody
@Zodiak: > dziwię się że się czepiasz, chłop, kimkolwiek jest, napisał jakie kobiety lubi. Też możesz napisać, że akurat Ty, lubisz Polki nie pracujące na roli, niechodzące do kościoła, nierodzące dzieci i z błyskawicami. Twoje prawo, więc żyj i daj żyć innym.

Nie. Wylewanie jadu i swoich problemów na kogoś nie jest OK. To właśnie niech ten typ da ludziom żyć w spokoju, a jak ma problem z czyimś życiem, niech