Wpis z mikrobloga

głównie trolluję ludzi, jednego typa 3 razy przewiozłam przez całe miasto na "spotkanie" które przypadkiem się nie odbyło xD a mój rekord to chłopak który przyjechał z Lublina do Warszawy na spotkanko xD


@Agatk: Ty to jesteś, ubaw po pachy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Marnowanie swojego czasu na takie idiotyzmy i czasu
@Agatk: Tylko ja mam wrażenie, że coś z Tobą nie halo? Ciesz się, póki masz przewagę na takich portalikach, nikt ogarnięty tam już dawno nie zagląda, więc możesz mieć uciesz z tego, że trollujesz jakiś margines.

Osobiście lubię sport, np. sztuki walki. Mogę wziąć na sparring niepełnosprawnego nastolatka i go pokonać. Będzie super zabawa. Mirki pewnie też się z tego pośmieją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Agatk: portal stricte do ruchania i zboczonych rzeczy... zaskoczyłbym się gdyby ktoś chciał tam kogoś poznać do jakiejś relacji czy długich rozmów o życiu.
A gość który szuka czegoś na tego typu portalach raczej nie ma powodzenia w realu czy innych miejscach.. więc z reguły nie będzie jakieś ogarnięty.
@Agatk: ''jak ktoś jest w porządku to nie robię przykrości, ale jest mnóstwo przychlastów którzy napaleni pytają o spotkanko a w opisie jak wół pisze na przykład "nie spotykam się" xD''

-portal erodate
-nie spotykam się

wybierz jedno.

Jeżeli to nie jest zarąbane z neta i faktycznie tak robisz, to jesteś po prostu dzbanem. Można polemizować na temat inteligencji i upodobań tych ludzi, ale nie robią nikomu krzywdy, żyją po swojemu,
a mój rekord to chłopak który przyjechał z Lublina do Warszawy na spotkanko xD


@Agatk: Wbrew pozorom wyświadczyłaś mu ogromną przysługę i w ogóle Twoją działalność oceniam bardzo pozytywnie. Jeśli ktoś jest takim desperatem, że przemierza kawał kraju za obiecany (ale niepewny) seks, to zimny prysznic dobrze mu zrobi. Może zmądrzeje. Wyjdzie mu to na dobre. Nauczy się większego sceptycyzmu i dystansu do rzeczywistości. Walor edukacyjny Twojej akcji jest gigantyczny. Obie
1. Wykopek robi sobie lewy profil na portalu umawiania się na ruchanie, rozmawia z chętnymi laskami i potem robi sobie z nich jaja zamiast się spotkać: DOBRZE MIRAS JAZDA Z #!$%@?
2. Wykopka robi sobie lewy profil na portalu umawiania się na ruchanie, rozmawia z chętnymi facetami i potem robi sobie z nich jaja zamiast się spotkać: TY CIPO BEZ SERCA, JAK MOŻNA BYĆ TAK #!$%@? ŻEBY ROBIĆ TAKIE RZECZY.

A prawda
@Pulton: Wielcy obrońcy spermiarskiego pomiotu się znaleźli. Tak was to obchodzi że laska sobie robi jaja z debili xD Tak wam przykro, że koleś pojechał sporo km, żeby wyruchać jakąś dupę? Bez dokładnych ustaleń? Dobrze dla niego, może trochę zmądrzeje XDD