Wpis z mikrobloga

Ludzie obejrzyjcie to nagranie dokładnie xD Tam dokładnie widać, że dziewczyna z facetem spokojnie stoją na przystanku, potem jej chłop próbuje rozgonić te dzikie zwierzęta, a ona tylko próbuje go odciągnąć może, żeby nie zaraził się wścieklizną, nie wiem. Nie zasłużyła na taką śmierć, bo była niczemu niewinna w tej sytuacji, a gloryfikowanie kierowcy jest chore, bardzo dobrze, że doklepali mu zabójstwo, bo to nie było nic innego.
#katowice #wypadek
  • 37
Ludzie obejrzyjcie to nagranie dokładnie


@z1pper: czlowieku obejrzyj to nagranie dokladnie. Zostala potracona na chodniku? na pasach? na sciezce w parku? na klatce schodowej? czy na jezdni?

I teraz wysil swoje umiejetnosci intelektualne-gdzie miala prawo przebywac?
Na chodniku? na pasach? na sciezce w parku? na klatce schodowej czy na jezdni?

DOTARLO?
Kierowca miał prawo wjechać w grupę osób przed nim bo byli na jezdni?


@KubaGrom: A ja wiem?

A oni mieli prawo byc na jezdni?

Pewno nastepnie bedziesz chcial wsadzic maszyniste co wjechal w auto ktore przejechalo zamkniete szladamy. No bo jak to? maszynista mial prawo wjechac w kolesia ktorego tam nie powinno byc?

Mniej emocji wiecej myslenia.
Kierowca miał prawo wjechać w grupę osób przed nim bo byli na jezdni?


@KubaGrom: ta „grupa osób” za chwile mogła znaleźć się w autobusie i klepać zarówno jego jak i jego pasażerów.
Rozumiem, ze miał sobie spokojnie stać i czekać.
@FPmaster: ale ty grasz uposledzonego czy jestes? Jak grasz to calkiem niezle Ci to wychodzi.

Masz zestaw pytan pomocniczych-moze sie ogarniesz:

1-czy koles sie zatrzymal i trabil?
2-czy czekal odpowiednio dlugo zeby wszyscy mogli sie z drogi usunac?
3-czy potracil kogos na chodniku, pasach, sciezce w parku,klatce schodowej,szlaku turystycznym?

Przeanalizuj te pytania i zacznij myslec. NIe wierze ze dasz rade to odpowiem:
1-tak-koles sie zatrzymal i trabil
2-tak dal tyle czasu
@gorzki99:

1-czy koles sie zatrzymal i trabil? Ty jesteś upośledzony? On sie zatrzymał na pierwszej lasce i w nią jebnął po czym zatrąbił. Już nie mówiąc że miał podobno 25m do całej tej sytuacji a on postanowił w nich wjechać.
2-czy czekal odpowiednio dlugo zeby wszyscy mogli sie z drogi usunac? Czekał dosłownie kilka sekund, po czym nie zrobił zadnego manewru próbujac ich wyminąć w tej "ucziecze" a #!$%@?ł się w
Nie życzę Ci tego żeby jakieś patusy chciały Ci #!$%@?ć


@FPmaster: no ale juz sie tak stanelo ze wpierdziel dostalem-no bywa jak sie poprostu wraca do domu w nocy z roboty.
No ale @Fan_Morawieckiego twierdzi ze po to placi podatki zeby swoje auto mogl postawic pod domem i rano do niego wsiasc. Powodzenia jak kupi nowe A6-zeby rano nie byl zdziwiony jak bedzie zdziwiony ze nie ma do czego wsiasc. Tak
No ale po to place podatki. Zeby patologia mogla sie bawic i zebym wpierdziel dostawal.


@gorzki99: Raczej w tym sęk, że niskie mamy i brakuje dofinansowania dla policji, więzień i systemów resocjalizacyjnych. W podatkach na mieszkańca jesteśmy za jakimiś Szeszelami i Urugwajem - wymień jeden kraj, w którym na osobę się płaci tak niskie lub niższe podatki jak w Polsce(ale licz całościowo, nie że gdzieś biedota płaci 0%, ale za to
Mam auto w cenie, w której bym kupił nowe A6 i dzisiaj rano dalej miałem gdzie wsiąść.


@Fan_Morawieckiego: masz szcescie ze wybrales nie tak "chodliwe" jak A6.

Tu nie chodzi o cene a o sam fakt. Serio myslisz ze mamy tak pieknie w tym kraju ze mozesz auto postawic i byc pewien ze rano je zastaniesz? Motor czy skuter tez?

Raczej w tym sęk, że niskie mamy


Nie miras sek w
nie mamy niskich podatków, tylko dużo złodziejstwa na szczeblu dysponowania kasą z podatków


@Missudi: wymień mi kraj, w którym podatki są płaci nominalnie niższe lub na poziomie Polski, a w którym byś chciał mieszkać
@gorzki99: odpowiedz mi na moje pytanie, póki nie odpowiesz, nie odniosę się, bo pokazuje to, ze w ogóle nie potrafisz czytać moich komentarzy ze zrozumieniem co oznacza, ze jakakolwiek dyskusja z taką osobą jest absolutnie bezcelowa