Wpis z mikrobloga

Przede wszystkim piszę ten post aby się wygadać. I nie piszcie mi, że jestem #!$%@? czy kimś innym bo ja tej historii w tych aspektach nie rozpatruje. W moim życiu za 30 lat nie było zbyt wielu kobiet. Nie było też takich, z którymi mógłbym normalnie spotykać się chodzić na randki, czy mieć szansę na założenie rodziny. Nie byłem zbytnio kochliwy na palcach u jednej ręki mogę policzyć ile tych dziewczyn było 4-5 z czego 2 razy miałem szansę na poważny związek, ale coś zawsze w ostatniej chwili zawodziło. W dzieciństwie znałem dziewczynę, która zawsze mi się podobała. Poznałem ją przez starszego brata. Kilka dni temu zobaczyłem ją ponownie po latach. Nie wiem 10 może 15 trudno policzyć.Jest piękna tak jak ją sobie wtedy zapamiętałem. Zakochałem się od nowa. Bardzo mi na niej zależy. Na jej widok serce chce wyskoczyć, ciśnienie podskakuje do maksymalnego poziomu. Mimo, że ona nie jest kobietą urody premium ( czyt tej najlepszej). Problem jest tylko w tym, że ma dwójkę dzieci i męża. Bardzo bym chciał nie rozbijać jej życia, ale po spotkaniu jest mi trudno normalnie funkcjonować i nie wiem co się stanie, jeśli wprowadzę swój plan w życie. Dziewczyna ma 2 dzieci. Jedyne na czym teraz mi zależy to to, aby jej pokazać, że mi na niej zależy i to, że mogę być dla niej lepszym partnerem niż jej obecny. Jest zwyczajnie kobietą mojego życia #zwiazki #logikarozowychpaskow #rozowepaski #trudnesprawy #chcepogadac #malzenstwo
  • 26
@Friz_PL: Ja pierdzielę, serio!!! pewnie to jakiś bait ale dobrze. Chcesz niszczyć rodzinę i małżeństwo swojej znajomej, chcesz oddzielić jej dwójkę dzieci od ich biologicznego ojca tylko dlatego, że dostałeś w mózgu strzała hormonów i chcesz ją sobie przygruchać. Chyba cię poj....ało!!! Co ty jesteś jakieś zwierzę które kieruje się popędem, żeby unieszczęśliwiać innych? Weź sobie gościu znajdź jakąś loszkę bez zobowiązań, a jak już chcesz się pakować w związek z
. Chcesz niszczyć rodzinę i małżeństwo swojej znajomej, chcesz oddzielić jej dwójkę dzieci od ich biologicznego ojca


@kacpi83: Szkoda, że mnie w tym wszystkim nie dostrzegasz. Cierpiałem bez niej 20 lat
Szkoda, że mnie w tym wszystkim nie dostrzegasz. Cierpiałem bez niej 20 lat


@Friz_PL: Słodki Jezu Chryste i wszyscy święci, przecież Ciebie tam nie ma, dla jej rodziny Ty jesteś wirusem który chce ją zniszczyć w imię swoich egoistycznych potrzeb.

skąd wiesz czy tym dzieciom nie będzie równie dobrze u mnie jak u tego ojca?

zastanów się co Ty piszesz, dzieci będą szczęśliwsze z Tobą niż ze swoim biologicznym ojcem?

Przecież
ale odbierasz im ojca, a to już czyni Cię zbrodniarzem w ich oczach.


@kacpi83: One są małe. Wątpię by od razu wyzywały mnie od zbrodniarzy. Przyzwyczaiłyby się do sytuacji. Wiele rodzin tak żyje czego ja nie mogę mam się poświęcić w imię czego?
Przyzwyczaiłyby się do sytuacji. Wiele rodzin tak żyje czego ja nie mogę mam się poświęcić w imię czego?

@Friz_PL: Czy Ty siebie czytasz przed wysłaniem treści?

I serio, byś zaufał kobiecie, która zostawiłaby swoją rodzinę dla obcego faceta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zostaniesz cringe typem, który zawraca jej dupę jak zwykły stulejarz. życie to nie film romantyczny


@oumuamua: nie będę jej zawracał głowy w internetach. Mam w planach ruszyć z rozmachem. Wyślę jej bukiet róż słodkie i może jakiś naszyjnik podpiszę tylko swoimi inicjałami