Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 772
Ludzie, jak zabieracie małe dzieci w przestrzeń publiczną to dbajcie o to żeby nie darły japy. Nie jesteście sami w tej przestrzeni ani reszta otoczenia nie jest winna tego, że macie małe dziecko, ani nie jest za nie odpowiedzialna. Jak drze japę to wyjdź go uspokój, a potem wróć.
Chcę zjeść w spokoju cholerne śniadanie w tym cholernym hotelu!!! Nie płaciłem za koncert bombelka tylko za spokój i odpoczynek!
#dzieci #madki
  • 110
@kodishu ale mieli wyjść z hotelu bo dziecko płacze czy jak? Ogólnie czaję, że można wyjść z dzieckiem jak jest możliwość ale nie wiem czego oczekujesz po zwykłym hotelu. Nie raz spałem w miejscu gdzie było często dość głośno (zazwyczaj imprezy integracyjne, czasami wesele) i zdaję sobie sprawę że to część życia publicznego i warunków panujących w hotelu. Następnym razem wynajmij sobie apartament albo tak jak wyżej pisali hotel child free jak
@Lonate Spoko, ale też dasz radę wyjść z dzieckiem jak naprawdę jest źle. Natomiast już widziałem takich agentów które pozwalały dzieciakom biegać i krzyczeć bo to przecież dzieci XD

Niestety sproboj zrobić restauracje tylko dla dorosłych w mieście to zaraz będzie płacz i zgrzytanie zębami.

Poza tym naprawdę często widać różnicę jak rodzice próbują chociaż uspokoić dziecko, a mają je kompletnie w dupie. Niestety coraz częściej widać tych drugich według których dzieci