Wpis z mikrobloga

@Minieri: wydaje mi się, że pieski tak robią bo podłoga po prostu jest chłodna, a teraz jest gorąco. Mój pies w dzień rzadko śpi w posłaniu, zwykle na podłodze kafelkowej/panelowej bo tam chłodno. W zimę też tam lubi spać, bo ogrzewanie podłogowe xD
@Minieri: mojemu psu kupiliśmy super legowisko budę, bo lubił zawsze spać w jakimś schronieniu, gdy miał coś nad głową

i tylko raz tam wszedł i to gdy my go tam jakoś wsadziliśmy, po 5 sek wyszedł i nikt więcej nie wszedł XD

teraz ma legowisko zwykłe i tez leży obok XD
@LITWIN: Gadają?
@Chuseok: No, właśnie tylko czasami ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Shatter: Ustalmy to raz na zawsze - do gara zawsze miałem co włożyć i na swoje zwierzaki pieniędzy też nie żałuję. Spytałem w listopadzie czy ktoś mnie wspomoże bo ludzie mi sami pisali PW żebym założył Patronite, ale okazało się że nie mogę. Straciłem robotę i zrobiłem wpis. Dostałem trochę kasy od wykopków, ale
@yawa:

Jest jeszcze kwestia tego że jest lato. Jest wysoka temperatura i zwierzakowi raczej nie w glowie kladzenie sie w ciepły materiałowy puchowy leżaczek co go bedzie jeszcze grzać. Temu woli podłogę. Zalecam mu kupic mate chlodzącą a zobaczysz ze 24h bedzie na niej leżeć w gorące dni :)


O to to, moja ma i zadowolona, ale i tak jej się zdarza leżeć na gołych dechach parkietu. Niemniej mata chłodząca to