Wpis z mikrobloga

Pies - eleganckie posłanie za 150zł, woli spać na podłodze obok. Kot przybłęda - elegancki drapak z posłaniem za kurła prawie 300zł i gnój śpi w kartonie po słoikach z biedronki. Jestem mistrzem w #!$%@? pieniędzy xD #koty #psy
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 26
Dlatego zaczyna się od małych rzeczy a nie od razu za milion cebulionow. Mój kot prawie całe życie ma tylko kartony po butach które kupujemy jak każdy inny. A czasami biere karton z sklepu. I tyle radości ma Z nich że sam bym chciał tyle mieć w życiu. Pełnia szczęścia i spełnienie :-)
@Minieri
  • Odpowiedz
@yawa: Ja mu to kupiłem ze względu na drapak bo gnój mi kanapę pazurami haratał. Teraz tam sobie te pazury tępi ale spać i tak w woli w kartonie xD Jak przychodzi do mnie jakaś paczka to pierwsze co kot robi to czeka aż wyciągnę zawartość i ładuje się do kartonu bo nowy i trzeba sprawdzić czy wygodny xD
  • Odpowiedz
@Minieri: Jest jeszcze kwestia tego że jest lato. Jest wysoka temperatura i zwierzakowi raczej nie w glowie kladzenie sie w ciepły materiałowy puchowy leżaczek co go bedzie jeszcze grzać. Temu woli podłogę. Zalecam mu kupic mate chlodzącą a zobaczysz ze 24h bedzie na niej leżeć w gorące dni :)
  • Odpowiedz
@Minieri nie kupuj tej maty, #!$%@? kolejne pieniadze w bloto ( ͡º ͜ʖ͡º) moj pies ma tak samo z poslaniem, tez spi obok. Na mate tez ma #!$%@?, nawet jak bylo 35 stopni, moze ze trzy razy sie polozyla na tym, na 5 min ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Minieri: dlatego kupilem psu jedno legowisko za 50 zl, na ktorym czesciej siedze ja ogladajac telewizje niz ona xD w sypialni jak jdj dam koc tam gdzie spala poprzedniej nocy to albo sie polozy gdzie indziej albo pozwija go w kulke. Nie warto xD
  • Odpowiedz
@Minieri widząc entuzjazm moich adopciakow do gryzienia swoich kocyków zgarnęlam dziecięce materace, które jakis żłobek wrzucił na smieciarkowa grupę w moim mieście. Kosztowalo mnie to okrągłe 0zl, i nie trafia mnie szlag jak poleza na miekkim 15 minut a potem w kime na podłodze bo gorąco :p
  • Odpowiedz
@ranunculus: Kot musi mieć drapak akurat bo inaczej będzie drapał ci meble. Najlepszy drapak to słupek owinięty jutową liną. Pamiętam jak raz byłem w BricoMarche i pytam się pani czy mają drapaki dla kotów, a ta dumnie że tak i mnie prowadzi. Pokazuje mi i mówi że 30zł to kosztuje. A to był kurła kawałek powyginanego kartonu xD I 30zł za to chcieli xD
  • Odpowiedz
@Minieri: Dla mojego kota ojciec zrobił drapak z jakiejś deski i worka jutowego, i bardzo sobie sierściuch chwali ( ͡° ͜ʖ ͡°). A jeśli chodzi o zabawki, to w dupie ma wszystkie myszki, wędki, piłeczki. Najlepsza gadżet do zabawy to tampon XDD
  • Odpowiedz