Wpis z mikrobloga

Zakochałam się w mężczyźnie z zespołem Aspergera. Dosłownie wmurował mnie w podłogę jak pierwszy raz usłyszałam z jaką pasją opowiada o historii, z płaczem i takim zacietrzewieniem (jeden z symptomów Aspergera). Piękny umysł, w dodatku przepiękny chłopak, prześliczne oczęta, płaczliwy, wrażliwy, umięśniony i niespotykanie silny fizycznie, dla mnie był po prostu ideałem. Ogromna wiedza z zakresu historii. Stopniowo dowiadywałam się coraz bardziej brutalnych rzeczy na jego temat. Codzienne bicie matki, #!$%@? wszystkiego w domu, rozprawy sądowe, areszt, zaburzenia emocjonalne, narkotyki, alkohol, agresywne zachowania które sprawiają że w sumie jest niepoczytalny, szkoły średniej nie skończył i wiem, że nie da rady skończyć,bo jego umysł tego nie ogarnie... I wszystko to sprawia że mam taki dysonans poznawczy i dylemat, iść za głosem serca, czy rozumu? Jesteśmy razem od pół roku. Kosmicznie wspiera mnie emocjonalnie, sam jest pod tym względem niestabilny więc codziennie płacze z miłości do mnie, sprawia mi prezenty, wspiera mnie finansowo, broni mnie w każdej sytuacji no i przede wszystkim zaspokaja mnie seksualnie w 300% (jak nikt nigdy). Nigdy nie zrobił mi krzywdy, ale ataki agresji są jego problemem (wystarczy zapalić małą iskierkę i od razu wszystko #!$%@? i robi innym krzywdę). Czy bycie z nim to skazanie się na pewną bezowocną przyszłość? #milosc #zwiazki #niebieskipasek
  • 11
@relatywista_: Rozumem. Jeżeli miewa takie akcje, to możesz być niemal pewna, że przy większym kryzysie między Wami będą one dotyczyć także Ciebie. Najpewniej jest błyskotliwy, nadzwyczaj wrażliwy i niestereotypowy - to miłe cechy, ale wiążą się z jego schorzeniem. Przyjmując takie zalety, powinnaś sobie także zdawać sprawę z jego wad. Związek to relacja na jak najdłużej i nie składa się wyłącznie z pozytywnych momentów - to spora odpowiedzialność zarówno za siebie,
Stopniowo dowiadywałam się coraz bardziej brutalnych rzeczy na jego temat. Codzienne bicie matki, #!$%@? wszystkiego w domu, rozprawy sądowe, areszt, zaburzenia emocjonalne, narkotyki, alkohol, agresywne zachowania które sprawiają że w sumie jest niepoczytalny, szkoły średniej nie skończył i wiem, że nie da rady skończyć,bo jego umysł tego nie ogarnie..


Ale ma też wady
wspiera mnie finansowo


@relatywista_: Nie no najważniejsze odhaczone więc będzie super. Btw ciekawe, że swoją agresywność zwalił na aspergera. Taki on biedny, schorowany... xD A najprawdopodobniej ma pakiet innych problemów, o których nie mówi albo sam nie wie, że ma. Nie ma dowodów, że agresja wynika z aspergera. Znam wielu takich i to straszne ciapy, nerwowe ale nie agresywne ( ͡° ͜ʖ ͡°)