Wpis z mikrobloga

Mam dość tych pajaców co podbijają sobie atencję na czyjejś tragedii. @Blackpill_RAW czy @Wykopek_Bordo wodzili was są nos #!$%@?ąc te bzdury o kwadratowych szczenach a na koniec pisali, że powąchali tzipe i wyszli z przegryw więc nara. Ja jakbym sobie pojechał na divy czy jakimś cudem zaliczył pijaną lochę to od razu bym napisał jak do tego doszło, a nie walił w #!$%@?. #!$%@? mam dość, całe życie was kopią, a później dają wam nadzieję by dobić jeszcze bardziej. Póki jeszcze człowiekowi chcę się oddychać to nie ma jeszcze tragedii. Trzymajcie się w tym przegrywie!

#przegryw
  • 8
@piotrlos: spierdox ale i fałszywy, z resztą Blackpill też (o ironio nawet dał sobie w nazwie Blackpill a później się z niego wycofał). Wyszedł w znacznej części z ##!$%@? a dalej wrzucał posty o tym, że jak nie jesteś chad to tylko zostaje ci 30 paroletnia witaminka z 3 czarnych dzieci.
@Polnischefuhrer: @WykopekBordo: ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Rady w rodzaju: "wpłaćcie mi na nowe okulary (jestem oszustem, nie noszę takich jak te na strimie niczym denka od jaboli, hłe, hłe)", albo po coming oucie: "jestem klaunem i hipokrytą, podlizywałem się karlicom z chorobami psychicznymi, żeby je zaliczyć, tak bardzo muszę dbać o
@WykopekBordo: Masz parówę w mordzie majonezowy golemie. "Buuuu jaki ja biedny, drugi rok w tym samym zapierdzianym dresie, bo mi się nie chce pracować, kinderkaaa nie odchodź prooooszę, kto mnie będzie utzymywał, buuuuuu!()"