Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 27
517 183 + 11 + 6 + 10 + 6 + 35 = 517 251

Niestety mało ostatnio kilometrów robię, nie mam tyle czasu na jazdę :(
Dzisiaj po 35km totalnie mnie odcięło, aż musiałem zejść z roweru i wspomóc się autobusem.
Niestety, ale przez własną głupotę - człowiek czasami zapomina, że już ma trójkę z przodu ()
Miała być ładna fota do wpisu, ale wyszło jak wyszło.
Jaka jazda, taka fota ()

#rowerowyrownik #ruszwarszawa #rower

Skrypt | Statystyki
źródło: comment_1627763604xvukzReNPVjGWtA0H91cAT.jpg
  • 9
@dymel
Stary, nie dobijaj mnie nawet.
Przy takim kilometrażu jaki Ty robisz, to bym się chyba ze świętej pamięci Szurkowskim już witał ( )
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dradziak: mogę się założyć że jeździsz na zbyt wysokich biegach i zbyt szybko się męczysz i cię odcina, poczytaj, zobacz filmiki na temat kadencji - to powinno ci pomóc w zdobywaniu większych ilości km
@Arturrow
Z kadencją nie mam problemu, spokojnie (ʘʘ)
Pewnie też to wywnioskowałeś ze zdjęcia, ale ono było robione tuż jak wyszedłem.
Jak się mało śpi po tygodniu pracy, je kawałek czekolady na śniadanie, na jakikolwiek zastrzyk energii i 6h wcześniej dopija 3 piwo, to potem takie cuda się dzieją.
Najzwyczajniej organizm się zbuntował i powiedział mi, że ma to w dupie, zamiast o 8 rano iść na rower
@dymel: Ja miałem dziś w planach wyjść wcześniej i zrobić kółeczko 120-140 m.in. pod Twoim domem, objeżdżając kawałek Kociewia, jednak skończyło się na lasach do Stg i nazad. Może niedługo się uda :)
@dymel W ubiegłym roku będąc w Ocyplu pojeździłem trochę na tribanie. Odechciało mi się... Ale za tydzień jadę znów do Ocypla, żona samochodem, ja rowerem. Tym razem inny sprzęt i inne opony, jak się nie wbiję na piasek to będzie dobrze.