Wpis z mikrobloga

Przed chwilą na TVP1 był ten śmieszny program Agaty Młynarskiej. Tam jest jakaś galeria ludzi zasłużonych dla Polski, która jest układana przed kolejnych gości, którzy dodają tam swoich bohaterów w miejsce obecnego. No i był tam gościem Pudzian, który do tej galerii włożył siebie :D, a wywalił Annę Grocką stwierdzając, że nie można mącić młodym chłopakom w głowach i trzeba akceptować siebie takiego jak Pan Bóg stworzył :D. Myślałem, że Agatka i inni oświeceni, nowocześni wyjdą z siebie :D. Oburzeniu nie było końca.

#bekazlewactwa
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WlasciwosciBetonu:

Nie wiem czy można nazwać to chrobą psychiczną, bo gdyby tak było to wystarczyłoby wysłać taką osobe do psychiatry, dać jakieś leki i wszystko wróci do normy, ale jakoś nie słyszałem by tak "leczono" transeksualistów

A nwet jeśli jest, to po co Grodzkie wyrzucać i bredzić coś o Bogu i młodych chłopakach? Jesli Pudzian naprawdę myśli, że komuś nagle może wpaść pomysł zmiany płci bo zobaczył Grodzkiego to sorry..
  • Odpowiedz
@Kamzel: mam wrażenie, że w przypadku osób chorych psychicznie, samo podanie leków nie sprawia, że te osoby wracają do normy. Z drugą częścią wypowiedzi się zgadzam. No ale Pudzian ma prawo do wyrażania swoich poglądów, tak jak każdy inny obywatel, więc niech robi sobie co chce. A jeśli wywołuje tym samym ból d--y u jakichś osobliwości telewizyjnych, to tym lepiej.
  • Odpowiedz