Wpis z mikrobloga

@TenTypZez:
Warmińsko Mazurskie jest na poziomie Podkarpackiego.
Lubuskie i Zachodniopomorskie pomiędzy Mazowieckim (bez Warszawy) a Kujawsko Pomorskim.
Opolskie gorzej niż Kujawsko-Pomorskie
Dolnośląskie - 2 pp wyżej od Wielkopolski, niecałe 5pp wyżej niż Śląsk(większość Śląskiego to nie są ziemie odzyskane).

Ponawiam pytanie: gdzie tutaj widzisz to bogactwo ziem odzyskanych? Znajdziesz, jeśli zestawisz je ze ścianą wschodnią, która była biedniejsza od zachodu zawsze, tak jak Branderburgia była zawsze biedniejsza od Bawarii.
Znajdziesz też,
@dis_gon_b_guud: Dalej nie widzisz na tej mapie? Podpowiem, ten jaśniejszy kolor oznacza, że są biedniejsi. Widzisz teraz, że na wschodzie jest jaśniej?

Ale możesz zerknąć też na jakąkolwiek inną mapę, na której "widać zabory", jak choćby siatkę torów kolejowych.

Piszesz, że w PKB nei ma różnicy, pokazuje ci czarno na białym dowód, że jest, a ty dalej coś gadasz, że u sąsiada na chacie biednie więc się nie liczy xD Czill
@TenTypZez:
Przecież na początku odpowiedzi porównałem ziemie odzyskane z ziemiami które wchodziły w skład IIRP i są uznawane za rdzennie Polskie. Może bądź tak miły i odnoś się do meritum mojej wypowiedzi zamiast stosować tak prostackie zagrywki?
Przecież na początku odpowiedzi porównałem ziemie odzyskane z ziemiami które wchodziły w skład IIRP i są uznawane za rdzennie Polskie. Może bądź tak miły i odnoś się do meritum mojej wypowiedzi zamiast stosować tak prostackie zagrywki?


@dis_gon_b_guud: I zawarłeś to meritum w tekście "nie, nie robi"? Dobra idź być sfrustrowanym gdzie indziej, nie będę się z tobą kłócił xd
@TenTypZez: Nadal nie odnosisz się do mojej wypowiedzi, meritum zawarłem tutaj:

Warmińsko Mazurskie jest na poziomie Podkarpackiego.

Lubuskie i Zachodniopomorskie pomiędzy Mazowieckim (bez Warszawy) a Kujawsko Pomorskim.

Opolskie gorzej niż Kujawsko-Pomorskie

Dolnośląskie - 2 pp wyżej od Wielkopolski, niecałe 5pp wyżej niż Śląsk(większość Śląskiego to nie są ziemie odzyskane).


Nadal nie udowodniłeś swoich racji, jedynie wrzuciłeś obrazek, którego nie potrafisz nawet zinterpretować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Mescuda:

Dla Polski to prawie bez różnicy bo w po NRDowskich wsiach mieszkają takie same Janusze jak w PL, tylko Passaty mają trochę nowsze.
@Romeqq87: Ło panie xD W Lubinie byłem ze dwa razy, to zawsze miałem wrażenie, że z tymi blokami po horyzont to chyba jedno z najbrzydszych miast, jakie widziałem. Ale że nawet na rynku nie odpuścili, to nie wiedziałęm xD
tereny po NRD które do dzisiaj są ostro w tyle za resztą niemiec


@DaemonKazoom: ale są do przodu niż Polska. Z resztą może tam być jakkolwiek, nie działa tam prawo polskie i nie dominują Polacy