Wpis z mikrobloga

I Klepacka bez medalu. A wystarczyło zaznaczyć gender - sama mówiła, że nikt tego nie zaznacza. Gdyby tak zrobiła to jako jedyna startująca miałaby złoto.

Podczas zawodów poza Polską wypełniamy formularze zgłoszeniowe, w których musimy określić swoją płeć, i tam są trzy warianty – man, woman albo gender. Z tego co wiem, nikt nie zaznacza opcji gender,bo zawodnicy są kobietami albo mężczyznami – mówiła w specjalnym wywiadzie dla "Gazety Polskiej" Zofia Klepacka.


#tokio2020
szurszur - I Klepacka bez medalu. A wystarczyło zaznaczyć gender - sama mówiła, że ni...

źródło: comment_1627711195gdZBaEL1leyPo1OvyBNePW.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@L3gion: wiem wiem, na druku nie powinno być napisane 'gender' tylko 'sex', ale ja odpowiadałem na wypowiedź mirka, który nazwał 'mówienie o tym, że nikt nie zaznacza gender tylko albo M albo K' ideologią, bo to nie jest ideologia tylko prawda. Ta Pani wciska prawdę a nie ideologię. Miłego!
  • Odpowiedz
@szurszur: To Ty stwierdziłeś po moim zapytaniu czemu LGBT nie zdobyła że 1 zdobyła a druga ma szansę więc sugerujesz że preferencje łóżkowe mają wpływ na wyniki w sporcie. Więc pytam o fetyszystów żebyś mógł ładnie uzasadnić swoją tezę.
  • Odpowiedz
@ediz4: Ty interesujesz sie fetyszem stóp, mnie to nie obchodzi i o tym nie pisałem, wiec nie wiem czemu po raz któryś pytasz. Chciałeś ponabijac sie z osób lgbt, a oakzało się, że radza sobie znacznie lepiej od hetero to chca sie ratowąc uciekasz w bzdury typu fetysz stop. Ale plus, że nie idziesz w jakeis fantazje analne jak to prawacy robią czesto.
  • Odpowiedz
@szurszur: Nic się nie okazało ale widzę że nadal sugerujesz że preferencje łóżkowe mają wpływ na wyniki. Tak jak wypełnianie jakiegoś formularza. Może jakoś uzasadnisz swoję tezę bo jak na razie to 3 z 4 pań co mają medal nie zgłaszało co robią w łożku. Wynika z tego że LGBT kiepsko przedą.
  • Odpowiedz
@Prezydent_Polski na formularzu normalnie były do zaznaczenia dwie płcie, więc jaką niby prawdę ona wciska? Zrobiła LGBT-aferę tam gdzie jej wcale nie było.
Czyli wciska swoje debilizmy, wynikające z nieznajomości angielskiego i żelaznego zafiskowania się na nienawiści do innych ludzi, którzy jej ideologicznie nie pasują, a nie żadną prawdę.
  • Odpowiedz
Omajgad
Totalnie nie ogarniam jak komukolwiek może się chcieć przejmować jakimś homofobem dłużej niż sekundę
Niczym się niektórzy nie różnią od tej baby, toksycy chorzy z nienawiści, a czasem nawet gorsi od niej

A przypomnę że niektórym homofobia przechodziła gdy nikt ich nie prześladował. Jej na pewno nie przejdzie bo widzi że wejdzie z gówna w gówno
  • Odpowiedz
Ta sytuacja ma odzwierciedlenie w tej anegdocie:

Jakiś arab w formularzu gdzie była rubryka Sex: Male or Female zaznaczył Sex i dopisał 'No problem'.
  • Odpowiedz
@szurszur: No i to jest najlepsze płeć po angielsku to gender. No ale cóż tak jest gdy zamiast uczyć się języków to biegało się z różańcem wokół stołu.
Klepacka nie pierwszy raz dokonała tzw "samozaorania".
  • Odpowiedz