Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
Jezu, z kim ja jestem xD za gowniaka to się żyło w namiocie tydzień czy dwa, dało radę. Cisnę różowa by jechać pod namiot na te min 2 może 3 dni, ale no jest stękanie xD a to niewygodne, a to jak spać na ziemi, a okradnie ktoś nas. Czacie, że ona nigdy nie spała pod namiotem? Dla mnie to abstrakcją xD w Bieszczady i tak jedziemy i #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwiazki
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@porterhouse: Ja profilaktycznie zacząłem dzieci przyzwyczajać do spania w namiocie, na razie idzie nieźle. Nie wyobrażam sobie, że można nie dać rady paru dni spędzić pod namiotem.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@crazykokos: coś tam mruczała o łazience, ale lekko podkolorowalem, że na polu namiotowym są spoko prysznice i wgl


@stefan_pmp: #!$%@?, pamiętam że starymi jak byłem nad morzem (z 16 lat temu(?)) To się żyło tydzień w namiocie i tydzień już w pokoju bo matka miała dość xD po tej przygodzie powiedziała staremu, że #!$%@? jego namiot i już był pokój/przyczepa kempingowa xd
@phty: dla mnie to też abstrakcja. Namiot
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kelemele: pojedzie się najwyżej na weekend (2 noce) i będzie gituwa. Spodoba jej się (albo i nie xD). A sumie to combo jej robię. Nie dość, że średnio lubi góry to jeszcze namiot.

Rok temu w górach to czułem się jak z dzieckiem. Ja #!$%@? po szlaku, a ona ledwo czlapie i chce umrzeć xD

W tym roku odpuszczę jej strice góry, jakaś Solina, ładne widoczki i aaaaa namiot (
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nvmm: dokładnie, same wygody i się w dupie przewraca, ale młoda jest to życia nie zna. Pieprzeni milenialsi :(
@pjoooter: może to sentyment, ale sam nie wiem czy za gowniaka tak kochałem te namioty, ale to inne czasy. Jechało się nad morze fiatem uno bez klimy, cały dzień w trasie z postojami, matka mapy, stary się drze, że źle nawiguje xD a potem gnijesz pod namiotem, a teraz? Klima jest,