Wpis z mikrobloga

Spróbujcie sobie wyobrazić co by się działo na wykopie, gw, tvn-ach itd gdyby taka fala nienawiści która wylała się na Klepacką poszła w stronę np. pierwszej wioślarki-lesbijki w Polsce lub kogokolwiek innego z inną orientacją. Po paru dniach mielibyśmy marsz równości i solidarności z ofiarami rasizmu i homofobii w Polsce, Fart Staszewski dostałby zaproszenie od dziadzia Bidena i razem dyskutowaliby o praworządności w Polsce, a osoba prześladowana dostałaby swój własny program w jesiennej ramówce TVN-u.

Ale niestety podobnie jak z rasizmem, działa jedynie w jedną stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwróćcie uwagę jak łatwo kogoś zdehumanizować, wystarczy mu przypiąć łatkę "homofoba" i można bez przeszkód i bez wyrzutów sumienia życzyć mu wszystkiego najgorszego, w tym śmierci w paru przypadkach.

Jesteście obrzydliwi.


#bekazlewactwa #lewackalogika #tokio #konfederacja #4konserwy
badurka - Spróbujcie sobie wyobrazić co by się działo na wykopie, gw, tvn-ach itd gdy...

źródło: comment_1627645385GXgQyTlrTi2lgbmv7R5yqZ.jpg

Pobierz
  • 41
@badurka: To są ludzie chorzy w swojej nienawiści do wszystkiego.
Wystarczy sobie przypomnieć wysrywy Gazety Wybiórczej po sukcesach naszych skoczków.

Sportowcy manifestujący wiarę podczas transmitowanych zawodów obrażają moje uczucia ateistyczne, choć mniej mnie drażnią tacy, którzy po odniesionym sukcesie dziękują Bogu, niż ci, którzy wzywają go na pomoc przed startem. Skoczek, który pół roku temu miażdżył rywali jeszcze bezlitośniej, niż czyni to obecnie Kamil Stoch, nie powinien się zachowywać jak pan
Latarenko - @badurka: To są ludzie chorzy w swojej nienawiści do wszystkiego.
Wystar...

źródło: comment_1627646443Erojh5Cm2TH8zyleIvIMk1.jpg

Pobierz
@badurka:

Ale niestety podobnie jak z rasizmem, działa jedynie w jedną stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo o to wlasnie chodzi w pozytywnej dyskryminacji. To ty masz udowadniac ze nie jestes rasista. Masz sie dostosowywac do zwyczajow goscia na swoim terenie i uznac jego przywileje jako pokrzywdzonej ofiary zachodniego systemu. Zreszta u lewakow wszystko musi dzialac w jedna strone. Ale mnie to nie dziwi, bo tacy ludzie
czemu na nią już nie robisz ha tfu? Pedałów nienawidzić można?


@fuechsinn: zaśmierdziało teraz od ciebie typowym lewakiem, który robi kurtyzane z logiki. Pisałam przecież że nie popieram tego co zrobiła Klepacka.

Zrobiliście aferę na cały kraj, gdzie tak naprawdę nikt nie atakuje tej wioślarko-lesbijki, a jedynie nikt nie daje jej atencji. Z drugiej strony jest dla was całkowicie normalne zeszmacić i prześladować kogoś, kto ma inne poglądy od was.

Jak
@badurka fikołki to ty robisz, nigdzie nie odnoszę się do jakichś rzekomych ataków na wioślarkę lesbijkę, tylko do poprzednich wysrywów klepackiej, tym bardziej nie uczestniczyłam w żadnych aferach, fajnie że robisz ze mnie ogół społeczeństwa, ale proszę cię, przykładaj się chociaż trochę do czytania XD odnoszę się również przede wszystkim do twojego porównania, które jest kompletnie bez sensu i jest najdurniejszym fikołem ever XD
Nikomu nie życzę śmierci, nie wiem skąd to
@badurka co Ty chrzanisz ? Ktokolwiek zabrania Ci byc chrzescijaninem ?Nie. Macie tylko nie mowic jak ludzie maja zyc i czym jest moralnosc bo kosciol katolicki na przestrzeni wiekow i po dzis dzien jest amoralny. I nie musze zyc wedlug bzdur napisanych 2000 lat temu dla pospolstwa zeby sie sluchalo. Sam zyj jak chcesz mozesz kamieniowac drugiego "wierzacego"
Spróbujcie sobie wyobrazić co by się działo na wykopie, gw, tvn-ach itd gdyby taka fala nienawiści która wylała się na Klepacką poszła w stronę np. pierwszej wioślarki-lesbijki w Polsce lub kogokolwiek innego z inną orientacją.


@badurka: Jakby wioślarka-lesbijka twierdziła, że jej dziadek walczył o Warszawę bez heteroseksualistów, że heteroseksualiści nie powinni uczyć dzieci, że związki heteroseksualne są ohydne i że nie chcemy tego w Polsce to hejt byłby w pełni zasłużony.
rzep - > Spróbujcie sobie wyobrazić co by się działo na wykopie, gw, tvn-ach itd gdyb...

źródło: comment_1627665227mTnUdEOLFW4tzz5LanrO9e.jpg

Pobierz