Wpis z mikrobloga

Spróbujcie sobie wyobrazić co by się działo na wykopie, gw, tvn-ach itd gdyby taka fala nienawiści która wylała się na Klepacką poszła w stronę np. pierwszej wioślarki-lesbijki w Polsce lub kogokolwiek innego z inną orientacją. Po paru dniach mielibyśmy marsz równości i solidarności z ofiarami rasizmu i homofobii w Polsce, Fart Staszewski dostałby zaproszenie od dziadzia Bidena i razem dyskutowaliby o praworządności w Polsce, a osoba prześladowana dostałaby swój własny program w jesiennej ramówce TVN-u.

Ale niestety podobnie jak z rasizmem, działa jedynie w jedną stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zwróćcie uwagę jak łatwo kogoś zdehumanizować, wystarczy mu przypiąć łatkę "homofoba" i można bez przeszkód i bez wyrzutów sumienia życzyć mu wszystkiego najgorszego, w tym śmierci w paru przypadkach.

Jesteście obrzydliwi.


#bekazlewactwa #lewackalogika #tokio #konfederacja #4konserwy
badurka - Spróbujcie sobie wyobrazić co by się działo na wykopie, gw, tvn-ach itd gdy...

źródło: comment_1627645385GXgQyTlrTi2lgbmv7R5yqZ.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie jestem ani lewakiem ani prawakiem ale trzeba być na prawdę zaślepionym żeby bronić klepackiej która popierała m.in takie akcje jak zakaz peałowania i warszawa wolna od peałów


@twojstary2009: No niby wspiera dyskryminację, ale lewaki za to są dla niej niemiłe

  • Odpowiedz
@badurka sportowiec powinien sie powstrzymac od jakichs manifestow religijnych, swiatopogladowych itp. lewak czy prawak jeden c--j. jak to robi, to na wlasna odpowiedzialnosc. ja lubie wiedziec jak najmniej o zyciu prywatnym sportowca i cenic go jedynie za osiagniecia a nie patrzec przez pryzmat tego co mowi/ robi poza sportem.
  • Odpowiedz
Jakby wioślarka-lesbijka twierdziła, że jej dziadek walczył o Warszawę bez heteroseksualistów, że heteroseksualiści nie powinni uczyć dzieci, że związki heteroseksualne są ohydne i że nie chcemy tego w Polsce to hejt byłby w pełni zasłużony.

Nikt nie atakuje Klepackiej bo jest heteroseksualna, tylko za jej odrażające teksty uderzające w osoby LGBT.


@rzep: Niech sobie kurna twierdzi co chce. Pochwalanie pogróżek, życzenia śmierci tylko pokazuje twój poziom - a w zasadzie
  • Odpowiedz
@2cool2beAgod srogie piguły Sebastianie xd to ty nie potrafisz doczytać poprzednich komentarzy czy chociażby wyłowić z nich kluczową informację, która zaprzecza twoim wysrywom, to ty mnie zacząłeś obrażać i to ty teraz wymyślasz jakieś bajeczki na temat mojego życia, żeby sobie podnieść ego. Ładnie się pan tu przedstawił, niezła kompromitacja XD
  • Odpowiedz
@fuechsinn: Ojoj, faktycznie teraz mnie to zabolało - kompromitacja w oczach randomowego przyglupka z internetu. Po takim ciosie już się nie podniose niczym twoi rodzice po zobrazowaniu sobie co na świat przyniosła ich miłość XDD
  • Odpowiedz
@2cool2beAgod tumanku, dyskusja dorosłych ludzi, to nie jest konkurs na najlepszy pocisk rodem z gimnazjum, możesz mnie nazwać jak chcesz, to nie zmienia faktu, że sam robisz z siebie debila cały czas xd
  • Odpowiedz
@2cool2beAgod gdzie to napisałam, że cieszę się, że ktoś jej życzy śmierci? Czy sam sobie uroiłeś i teraz lecisz siłą rozpędu? Napisałam, że dostała uwagę, której pragnęła, chciała koniecznie być kojarzona w mediach społecznościowych jako idiotka nienawidząca pedałów, to jest. Teraz szok i niedowierzanie, że komuś to się może nie podobać XD
  • Odpowiedz
co ty porownujesz w ogole


@wintour: fakt, porównywanie tego niewinnego obrazka co wrzuciła Klepacka do tych chamskich urojeń i prześladowań lgbt wobec Klepackiej nie ma sensu
  • Odpowiedz