Wpis z mikrobloga

@dawid121213: Mój kolejny tv to będzie Philips z tymi światełkami z tyłu.
Koleżanka kupiła taki i sobie chwali.
Te Android TV i inne Smart TV to można sobie wsadzić. Do TV wrzucają takie podzespoły które mają uciągnąć ten system do gwarancji a potem aktualizacja i TV sobie nie radzi. Dlatego dużo lepszym pomysłem jest zakup przystawki jak np Google chromecast 4. Nie muszę dopłacać za funkcjonalność android tv w telewizorze i
Do TV wrzucają takie podzespoły które mają uciągnąć ten system do gwarancji a potem aktualizacja i TV sobie nie radzi.


@GrafikaUltraHaDe: bullshit. Też tak myślałem. Tymczasem moje LG ma ponad 5 lat, więc już grubo po gwarancji. Dalej dostaję aktualizacje systemu i wszystko działa równie sprawnie, jak w momencie zakupu.
@dawid121213: Mam Philipsa z takiej górnej półki, ambilight jest spoko, ale piloty to tragedia, system jest mało responsywny, a i zdarza się, że 4K z większym bitrate przycina jak są włączone napisy. Nie polecam generalnie. AndroidTV to syf.
@dawid121213: Android na telewizorze to trochę taki sam problem jak na telefonie - 2 lata i muli strasznie. Telefon sobie wymienisz co dwa lata. Telewizor też planujesz?

Z telewizorów z własnym OS polecam LG, ma webOS, który działa porządnie i ma większość aplikacji do VOD - HBO, Netflix, Amazon Prime. Działa bardzo przyzwoicie na średniakach za 2,5k. Mam 3 telewizory LG i tylko na najtańszym za 1500zł działało to słabo, ale
@piejakurypieja: Przeczytaj jeszcze raz co napisałem. Nie masz takiego telewizora, bo masz 13 lat, mieszkasz z mamą i #!$%@? jak potłuczony takie farmazony.

Ja opisałem natomiast sytuację w której nakreślam, że mam 3 telewizory tej samej marki i w telewizorze najtańszym system chodził wolno, a w reszcie ok. To cenna informacja dla kogoś kto ma więcej lat niż 13.
Są jakies TV >=55 bez systemu, tylko ze stadem portów?
Ambilight zlewam, bo mam do tego Rpi i 4 metry programowalnej tasmy za 100zł.