Wpis z mikrobloga

Brydzień, nie chce ktoś zmienić pracy? Bo mamy kilka otwarć u klientów ;)

STACJONARNIE/ZDALNIE - JUNIOR/REGULAR/SENIOR JAVA DEV lub FULLSTACK

Dziś napiszę od końca. Jeśli szukasz pracy jako programista/programistka na poniższych warunkach:
- dowolne seniority, mamy miejsce w wielu projektach (również dotyczy juniorów z min. półrocznym doświadczeniem)
- zdalnej (ale do biura też zawsze możesz wpaść/mamy biura w 14 miastach w Polsce + Szwecja)
- na UoP, B2B, ryczałcie, ale też w oparciu o wszelkiego rodzaju spółki (zoo czy jakiekolwiek jeszcze inne) czy inne formy zatrudnienia
- jeśli wybierzesz B2B i interesuje Cię IP BOX (mamy w zespole same pozytywne interpretacje plus mamy zniżki w dużej toruńskiej kancelarii na załatwienie tego procesu)
- chcesz pracować z fajnymi i ogarniętymi osobami
- interesuje Cię praca w rozwoju np bankowości, systemów lotniczych, startupów, przetwarzania dokumentów czy w rozwoju wysokowydajnych systemów
- stawki w zależności od seniority i umiejętności mamy do ~1-1.2k netto za dzień dla seniora, w zależności od klienta

To zachęcam do kontaktu, może uda mi się pokierować Cię do fajnego projektu :) Jeśli jesteście chętni, to zapraszam na priv albo na kontakt@paweldobrzanski.pl. W razie dokładniejszych pytań możemy się też zdzwonić tel albo na Teamsach, tylko musimy się umówić wcześniej.
Więcej o Sii (gdzie pracuję) u mnie na blogu: https://paweldobrzanski.pl/jak-wyglada-praca-w-sii-moje-opinie/ (ostatnio blog wolniej działa, ale może akurat się wbijecie w dobry moment).

Przykładowe projekty z wolnymi obecnie miejscami:
- rozwijanie silnika do sprzedaży biletów lotniczych (rynek się ładnie odbija, mamy wiele projektów i jest co robić, zapotrzebowanie jest olbrzymie)
- budowa automatycznego obiegu dokumentów w instytucji finansowej
- startupowo: R&D w postaci weryfikowania nowych inicjatyw biznesowych i pisanie pod nich PoC - tu najchętniej widzimy pozycję fullstack
- optymalizacje aplikacji, żeby zajebiście śmigały u klientów

Zapraszam!

#programowanie #programista15k #backend #fullstack #pracait #pracazdalna #java #spzoo #ipbox
  • 9
@MetroStation: Cytat z bloga:

Nie raz też przeprowadzałem rozmowę techniczną z kandydatem w trakcie dnia, a potem zostawałem godzinkę dłużej w biurze żeby skończyć swoje zadania.


To praca przy rekrutacji innych osób nie wlicza się do czasu pracy? Dla mnie to trochę jak wyzysk.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wykopki44: mozliwe ze traktuja rekrutacje jako dodatkowe platne nadgodziny - tak sie dzieje np u mnie w firmie zeby "nie marnowac czasu projektowego"
@inrain88: to odezwij się do mnie na priv, sprawdzimy temat :)

Dla jasności, ja tu proponuję bezpośrednie przekierowanie do znajomych managerów szukających ludzi do projektów. Więc jeśli ktoś chce maksymalnie skrócić komunikację i od razu przejść do konkretów, to zapraszam na priv.