Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości. Robił ktoś kiedyś "eksperyment społeczny" na #tinder badający reakcje kobiet na propozycję umówienia się z więcej niż jednym mężczyzną?
Profil ze zdjęciami dwóch lub trzech dobrze zbudowanych, ale nieprzesadnie przystojnych facetów i opis sugerujący, że kilku kumpli szuka kobiety chętnej spędzić wieczór na dobrej zabawie z nimi.
Zastanawiam się, jak wyglądałyby rezultaty dla takiej oferty.

#tinder #blackpill #p0lka #rozowepaski
źródło: comment_1627556651vVeOC9AYt5ykawpmbswVrX.jpg
  • 47
@crazykokos: Jak to wygląda? Robisz swoje konto ze zdjęciami pic real na tinderze i szukasz facetów/twój robi konto pic real i szuka lasek? Przechodzicie do rzeczy od razu czy piszecie kilka dni?
@Daniell0: Normalne moje konto, mój facet tez ma tam konto. I jak chcemy się zabawić, z facetami czy z dziewczynami. To on szuk kogoś i ja tez. A w wiadomościach na tinderze- prosto z mostu o co mi chodzi i nie piszemy. Tzn pare wiadomości wymienimy, technicznych i soe ustawiamy. Na chacie jakieś alko, gadamy sobie zeby atmosfera się rozluźniła i jazda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Daniell0: Po 30 lat. Po opisach widać kto byłby zainteresowany. Powiem ci, ze ja mie widze różnicy między facetami a kobietami. Takie samo zainteresowanie. Nie ma, ze kobiet chętnych jest mniej. Absolutnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@p0lybius: No zdziwiło mnie takie pytanie na przegrywowym portalu, ale skoro mam doświadczenie to się dziele odpowiedziami a nie chwale xd rozumiem ze seks to dla ciebie coś mistycznego- jeśli się o nim mówi to na pewno jest to chwalenie się xD
A dupczy się po katach twoja stara. Ja to robię jak cywilizowany człowiek w cywilizowanych warunkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crazykokos: Ja się mega znam w określaniu wyglądu i widzę przecież żeś mała, krzywa i wiedźmowata.
Chwalisz się na wykopie swoim zezwierzęceniem. Zanim przebrnąłem, przez cisnących Ci komentujących to już mi sie zbytnio nie chciało kopac leżącego.
@crazykokos: To jest taki problem, że tak niebotycznie wyprzedzam Cię intelektualnie latawico, że wydaje Ci się, że jesteś mądrzejsza. A tu ja Cię dubluję na dystansie 400 metrów. Dobra rozrywka dla mnie powyobrażać sobie te Twoje prymitywne myśli. Trochę jak studiować zachowanie małp.

Nie wierzę, że wam może wyjść ten związek z tym kukoldem. Swingersi to ohydne zezwierzęcenie i mierzi mnie aż pomyślunek, że się zaliczacie do tego samego gatunku co
@Ostry_Sens: Swingersi to nic złego- idź porozmawiać z seksuologiem.
Poza tym masz ostre zaburzenie osobowości, skrzywione myślenie. Pewnie jesteś z patologicznego domu i to tak rzutuje. Latawica zapewne była twoja matka. Ja tak żadnych ludzi nie wyzywam i nie mam problemu z tym co robią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesteś ograniczony, nietolerancyjny, zaburzony. Każdy psychiatra ci to powie na 100%.
Jesteś kilometry za mną jeśli chodzi o
@crazykokos: Jedyne co mam to uzasadnioną depresję, a to, że takie małpy bezmyślne się uważają za lepsze ode mnie jest oczywiście czynnikiem. Muszę tu dyskutować z odpadem dla którego seks to jak sranie. Od pierwszego komentarza obrażasz ludzi. Ja tylko ciebie i tobie podobnych wyzywam i nie zamierzam przestać. A już na pewno nie dlatego, że mi jakaś istota niższa tak rozkazuje. Prawda widzę zabolała, że jeszcze mi matkę obrażasz. Takiego
@Ostry_Sens: O czyli miałam racje, ze powinienes się leczyć psychiatrycznie. Zaburzenia osobowości tez na bank masz. Seks to potrzeba fizjologiczna wg Maslowa :) wiec tak- jest jak jedzenie, picie czy sranie. To mic mistycznego psycholku xd
Dobra narka, i tak za długo dyskutowałem z psycholem xD depresja xdddd
@bronn: Nie wstydzimy się siebie i swoich ciał. Lubimy nowe doświadczenia a nie rutynę. Więcej osób to zawsze raźniej, a jak są to osoby tak samo otwarte jak my to wgl ekstra zabawa :)
@crazykokos: Jeżeli się nie mylę brak wstydu, dotyczący własnego ciała i ciała partnera jest cechą, a nie korzyścią. Choć dla mnie jest oczywiste, że na partnera/partnerkę wybiera się kogoś, kto jest subiektywnie atrakcyjny seksualnie.
Pisząc o nowych doświadczeniach co dokładnie masz na myśli? Nowe pozycje? Robienie rzeczy, których partner czy partnerka nie akceptuje?
@crazykokos: Jeżeli dobrze rozumiem znudziliście się seksem tylko ze sobą i szukacie czegoś więcej, czegoś co sprawi Wam większą przyjemność? Pytam z ciekawości, bo moja kobieta bardzo mi się podoba i mając rożne doświadczenia wiem, że idąc do łóżka z inną czułbym się gorzej. Więc trudno mi Was zrozumieć, bo dla mnie taka zmiana byłaby zmianą na gorsze. :D
@bronn: Doceniamy intymny i czuły seks we dwoje. Czasem decydujemy się na coś nietypowego. Ale z reguły we dwoje. A jak się ja coś innego decydujemy to o tym rozmawiamy, o naszych potrzebach, podejściu. I robimy to, co obydwoje chcemy. Nie znudziliśmy się sobą. Być otwartym na nowe doznania mie jest jednoznaczne - być znudzonym własnym partnerem
@crazykokos: Próbuję zrozumieć Wasze podejście. :) Rozumiem, że spotkanie z inną parą daje Wam satysfację, której w relacji tylko we dwoje byście nie osiągnęli? Napisałaś, że z reguły decydujecie się robić coś we dwoje, a więc czasem na spotkanie z inną parą czy osobą idzie tylko jedno z Was, nie sprawia to kłopotów, nieporozumień?
@bronn: No. Na pewno to przetrwa xd. Kukold pewnie ma ją w dupie, ale ma co ruchać, a p0lka rozbestwiona może skakać do woli po wszystkim. Najgorszy scenariusz to starej latawicy zostaną przegrywy i jak jej latka polecą to weźmie jakiegoś nieogara, który się wpakuje w bagno. I ode mnie to tyle. Myślę, że już wystarczającą pogardę okazałem.