Wpis z mikrobloga

@koronawirus: według mnie najgorszy, oklepane tematy, mało ciekawe, większość sprowadza się do assasynów czy innych ubigier, gameplaye których używa w materiałach są przeważnie w tragicznej jakości i często gry są ustawione na jakiś niskich detalach.
  • Odpowiedz
@koronawirus: Tez jestem zdania ze robi strasznie nudne materiały. Ale może po prostu nudno o nich mówi ale od razu jak słyszę jego to wiem ze materiał będzie słaby
  • Odpowiedz
  • 6
@koronawirus: ten łysy debil jest najgorszy Jordan. I jeszcze #!$%@? te ogrodniczki XD

@Hrabia_Cziperek: do niedawna mocno szkalowałem jajo, ale imo mocno się wyrobił w ciągu ostatnich miesięcy i nie jest już tak #!$%@?ącym pajacem. Jeszcze ze 2 czy 3 lata temu unikałem jego materiałów.
Jak dla mnie, najgorsi są bezbek Arasz i grubas z dredami. Reszta daje radę. Alternatywka też odstaje poziomem od grupy, więc dobrze, że teraz pojawia
  • Odpowiedz
@koronawirus: podzielam zdanie wielu osób z tego wątku i nie lubię jego filmów. W większości są na jakieś gówno tematy oparte na danych z dupy. Jego narracja jest spoko i Flesze, które prowadzi lubię oglądać, ale normalne materiały na kanale głównym w większości mi się nie podobają. Kiedyś podobne zdanie miałem o Fangottenie, ale mam wrażenie, że się wyrobił, a i też nie publikuje tak często jak kiedyś.

W sumie Kapcer
  • Odpowiedz
@koronawirus: chyba ty nim jesteś ziomeczku. Typ jest najgorszy z tej ekipy. Nawet w komentarzach go jadą za to, że źle się przygotował albo tematu w ogóle nie zgłębił i bzdury gada. Już nieśmieszny Arasz jest lepszy od niego.
  • Odpowiedz