Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arturrow: możesz wrzucić poduchy m3 E36 i zejdziesz tym około 14mm. Popularny mod i robią go też w nowszych BMW. Ja mam w E91 poduchy od Z4 -16mm
@bruhh: powiedz cos wiecej. Masz e91 przed czy polift ? ma to znaczenie ? Jaki zawias, podstawowy czy ten m pakietowy? Mam wlasnie e91 przedlift z m pakiet zawiasem i mnie zaciekawiles tymi poduchami. Plug and play? Dasz linka jakiegos jakie ty brałeś bo różne widze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xDOlejxD: E91 polift z mpakiem, #!$%@? mpakpwe amory bo 1. Były droższe o połowę 2. Miały mniejszy skok przez co szybko dobijały na sprężynach eibach prokit 3. Miały krótsze łączniki stabilizatora przez co non stop się poddawały przy mojej jeździe (dość znany problem), 4. Były po prostu twardsze

Wrzucilem standardowe amory sachsa nówki, eibach prokit, do tego poduchy jednak xDrive mam, myślałem że Z4 i auto siedzi perfekcyjnie. Poduchy xDrive od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bruhh: oki dzieki za info. Ja przy swoich mpakietowych amorkach zostaje bo fajnie minsie jezdzi takim zawieszeniem ale z checia bym ciut jeszcze obniżył. Spoko opcja z tymi poduchami :3