Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #mbank

Mbank zablokował mi konto - zarówno firmowe jak i prywatne. Wczoraj próbowałem wypłacić środki z binance na karte visa przypisanej do konta walutowego. Nie przeszło. A kilka godzin później blokada na wszystkie operacje.

Po wizycie w banku udało się odblokować konto. Musiałem podpisać deklaracje że mam świadomość że krypto jest ryzykowne i nie udzielam nikomu dostępu do konta.

Taka sytuacja
  • 7
@ddaapp: jesli mi millennium cos takiego w przyszlosci wywinie, to od razu #!$%@? gdzie indziej, tobie tez radze głosować portfelem, w sumie to dziwie sie zawsze ze ludzie trzymaja w mbanku pieniazki przy takiej ilosci roznorakich wpadek tego banku
@ddaapp: ja tam trochę banki rozumiem. Tak samo było z kredytami we Frankach, ni y każdy powinien sam decydować o swoich pieniądzach, wtedy to wyglądało na bardzo korzystna opcję, to ludzie brali, a banki bez problemu udzielały takich kredytów. Teraz jak się okazało, że cena franka może nie tylko spadać, ale też rosnąć, to nagle się okazało, że to banki miały pilnować tych idiotów, żeby se nie zrobili ała i banki