Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: patrząc z perspektywy typowego przegrywa (którym nie jestem) to głosowanie na kaczora jest jedyną chyba sensowną opcją dla przegrywa. Skoro lepiej już w tym kraju nie będzie, bo nie ma nikogo rozsądnego by zaprowadzić porządek i jest już pewnie za późno na to, to przegryw powinien się skupić na własnych korzyściach i ewentualnej zemście na normictwie. Lewica, PO, hołownie odpadają bo to partie dla wielkomiejskiego normictwa i twitterowych julek, przegryw
@o__p: Przecież czysto teoretycznie to przegrywy płacą dzięki pisowi na to normictwo etc. poprzez 500+ 1000+ 300+, bony turystyczne, wkłady do mieszkań kredytów i wiele innych socjalnych programów skierowanych nie do przegrywów.
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: dla mnie poparcie tej partii oznacza pewną osobistą zemstę. Nowobogaccy, którzy mną gardzili zawsze popierali przeciwną stronę - tą popierali rodzice i dziadkowie, którzy jednak mi pomagali. Głosując mogę w pewien sposób wyrządzić swoją sprawiedliwość. Żyję skromnie i pewnie umrę samotnie, więc nie przeszkadza mi, że zarobię mniej, jeśli będę mógł sobie wywalczyć pewną sprawiedliwość dziejową.