Wpis z mikrobloga

Jestem taki #!$%@? że jak poszedłem na wybory to na złość ludziom, żeby widzieć ich ból dupy głosowałem na pis. Zresztą bracia, jeżeli się udacie do urn wyborczych, bo będzie wam się chciało to też polecam głosować na pis, żeby był znowu ból dupy.
#przegryw
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: patrząc z perspektywy typowego przegrywa (którym nie jestem) to głosowanie na kaczora jest jedyną chyba sensowną opcją dla przegrywa. Skoro lepiej już w tym kraju nie będzie, bo nie ma nikogo rozsądnego by zaprowadzić porządek i jest już pewnie za późno na to, to przegryw powinien się skupić na własnych korzyściach i ewentualnej zemście na normictwie. Lewica, PO, hołownie odpadają bo to partie dla wielkomiejskiego normictwa i twitterowych julek,
  • Odpowiedz
@o__p: Przecież czysto teoretycznie to przegrywy płacą dzięki pisowi na to normictwo etc. poprzez 500+ 1000+ 300+, bony turystyczne, wkłady do mieszkań kredytów i wiele innych socjalnych programów skierowanych nie do przegrywów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@FPmaster: powiedz to neetom np @Lepper3001 , prawdziwy przegryw to w piwnicy przed kompem zawsze i wszędzie. Poza tym przegryw nawet jak ma robotę to najczęściej gównopraca i gównopłaca, a pis swoich nie rusza.
  • Odpowiedz
@Przepoczwarzenie: ostatnio poszedłem tylko na samorządowe, bo znam lokalnych watażków osobiście, i mogę podjąć obiektywny głos. Ale jak bym poszedł to bym zagłosował na pis, zresztą jak pójdę w kolejnych to na nich zagłosuje jak w 2015.
  • Odpowiedz
@TrzyGwiazdkiNaPagonie: dla mnie poparcie tej partii oznacza pewną osobistą zemstę. Nowobogaccy, którzy mną gardzili zawsze popierali przeciwną stronę - tą popierali rodzice i dziadkowie, którzy jednak mi pomagali. Głosując mogę w pewien sposób wyrządzić swoją sprawiedliwość. Żyję skromnie i pewnie umrę samotnie, więc nie przeszkadza mi, że zarobię mniej, jeśli będę mógł sobie wywalczyć pewną sprawiedliwość dziejową.
  • Odpowiedz