Wpis z mikrobloga

Dziś kolejna próba samobójcza. Kolejny sznur i nic z tego. Na prawdę nie wiem co mam robić. Chciałbym żeby to się już skończyło. Jak ktoś chce dzwonić na policję - proszę bardzo. Już to przerabiałem. W psychiatryku byłem dwa tygodnie. Nic to nie dało. Leki nie działają. Chyba że dadzą mi benzo albo inne gówno żebym był otumaniony cały czas. Nienawidzę być świadomym. Sen już też nie pomaga. Budzę się i cierpię na nowo. Płaczę i zwijam się z bólu i głodu bo nawet nie mam siły jeść. Może to sposób - nie jeść, nie pić, leżeć i wegetować - czekać aż śmierć przyjedzie sama z głodu i odwodnienia. Jezu, niech to się już skończy.

#depresja #przegryw #samotnosc #samobojstwo
  • 50
  • Odpowiedz
@Emes91: 5 lat mordko XD Zaczynałem od Asertina, później pregabalina, wenlafaksyna, mirtrazepina, Kwetaplex, duloksetyna. Najlepsze jest to że psychiatra nie jest w stanie zdiagnozować u mnie depresji.
  • Odpowiedz
  • 2
@MatthewV3 Przykro to słyszeć. Z lekami bywa różnie, czasami po prostu nie działają i #!$%@?. Psychoterapia jakaś? Somatycznie jesteś dobrze zdiagnozowany?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lokalizator: tylko jak już dojdzie do wyboru ofiar, to wybieraj mądrze i w czynie społecznym :D

@MatthewV3: nie no a tak serio, jak chcesz pogadać w chwilach zwątpienia to pisz na priv, najgorsze myśli przychodzą nocą, a ja nocą często siedzę :)
  • Odpowiedz
  • 1
@MatthewV3 Somatycznie znaczy, że objawy psychiatryczne mogą być wywołane chorobą somatyczną - np. niedoczynnością lub nadczynnością tarczycy. Diagnoza różnicowa z somatyką powinna być podstawą, ale wiadomo, jak to w Polszy często wygląda. Na pewno hormony tarczycowe powinieneś mieć zbadane.
  • Odpowiedz
@MatthewV3: walcz i się nie poddawaj, wyjdziesz z tego gówna w końcu. Pomodle się za Ciebie.

Próbuj innego specjalisty może masz źle leki dobrane? Może potrzebujesz zmienić swoje otoczenie? Jestem gówniany w dawaniu rad życiowych ale trzymaj sie, trzymam kciuki za Ciebie
  • Odpowiedz
@MatthewV3 wg mnie powinieneś udać się na ostry dyżur i zgłosić natychmiastowo na leczenie. Wiem, że masz przykre doświadczenia z psychitrykiem i lekami ale może tym razem trafisz na innych lekarzy lub zgłoś się do innego szpitala niż ostatnio.
  • Odpowiedz
@MatthewV3: A próbowałeś wenlafaksyny i mirtazapiny razem w wysokich dawkach? Polska psychiatra to już w ogole totalna porażka, przepisują 3 leki na krzyż od 40 lat. W Krk mogę polecić dobrego lekarza, który nie boi się przepisywać silnych kombinacji leków.
  • Odpowiedz