Wpis z mikrobloga

Mirki, jak potencjalny kupujący zapatruje się na to, że zmieniłem kierownicę z przedliftowej na poliftową? Przednią szybę miałem wymienianą bo podgrzewanie na pewnym odcinku nie działało, teraz jak doszłaby kierownica, to boje się, że by marudzili, że po jakimś strzale, auto z polskiego salonu, bezwypadkowe. Mogę praktycznie za zero zmienić z przedlifta na polifta który mi się bardziej podoba

#motoryzacja #samochody #ford
JaTobieTyMi - Mirki, jak potencjalny kupujący zapatruje się na to, że zmieniłem kiero...

źródło: comment_1627394723JcpJSVru7QAsiW5cP4EzjW.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sqim: 1.6 ecoboost, dokładnie taka sma historia, poprzedni właściciel nie był na akcji serwisowej, pękł wężyk od chłodzenia i ugotował silnik, teraz siedzi już nowy i silnik jest po akcji serwisowej z dolozynym czujnikiem, ale jestem wyczulony na ten temat. Koszt nowego silnika z montażem ponad 12tys ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JaTobieTyMi: odświeżę jeszcze temat bo nie wiem czy mi starczy budżetu na jakiegoś sensownego Focusa po FL. Jak ogólnie sprawuje ci się ten silnik? Czy znajdując takiego że zrobioną akcja serwisowa to dobry wybór? Mając taką akcję pewnie trochę poczytałes w temacie
  • Odpowiedz