Wpis z mikrobloga

Mirki, jak potencjalny kupujący zapatruje się na to, że zmieniłem kierownicę z przedliftowej na poliftową? Przednią szybę miałem wymienianą bo podgrzewanie na pewnym odcinku nie działało, teraz jak doszłaby kierownica, to boje się, że by marudzili, że po jakimś strzale, auto z polskiego salonu, bezwypadkowe. Mogę praktycznie za zero zmienić z przedlifta na polifta który mi się bardziej podoba

#motoryzacja #samochody #ford
Pobierz JaTobieTyMi - Mirki, jak potencjalny kupujący zapatruje się na to, że zmieniłem kiero...
źródło: comment_1627394723JcpJSVru7QAsiW5cP4EzjW.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Crow7422: wielu takich nie ma? Każdy polack znawca pierwsze co robi to pochodzi do auta, patrzy na szyby, czyta te numerki i napisy, których i tak nie rozumie a potem dumnie "noooo szyby oryginalne"... Pełno takich znawców i wielokrotnie słyszałem "hehe kierownica pewnie nowa bo przebieg kręcony".. a idź pan.
@JaTobieTyMi: Jak panu nie pasuje to się pan #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ogólnie to BMW lubi mieszać poliftowe części z przedliftowymi. Mam BMW, gdzie na zewnątrz polift, a w środku przedlift i jest to normalka dla tego modelu z tego rocznika.
@bruhh: ale czemu się dziwić? Na rynku używanych aut pełno jest ulepów składanych z kilku różnych wersji, więc u mnie osobiście też niepasująca do wersji kierownica by zapaliła lampkę ostrzegawczą. Kilka takich "smaczków" i skreślam ofertę, bo po prostu nie chcę ryzykować (przecież za każdym ulepem stoi historia typu "wymieniłem, bo taka mi się bardziej podoba"). Jeśli jednak będzie to dobrze uzasadnione a najlepiej poparte dokumentacją fotograficzną jak piszą Mirki, to
@JaTobieTyMi: Najbardziej opłacalna opcja to założyć oryginalną kierownice a tą z polifta opchnąć na allegro. Po 1 nikt nie stęka, że coś przerabiane a po 2 lepiej wychodzisz na tym finansowo. Z własnego doświadczenia wiem, że robienie takich prezentów przyszłemu kupującemu nie opłaca się kompletnie.
@fifrak: No właśnie tylko kwestia, że żeby wyjść na 0 to musiałbym swoją sprzedać, bo poliftową mogę kupić w dobrych pieniądzach, może tak jak niektórzy mówią, zrobienie zdjęć wystarczy
Mam focusa poliftowego i na zegarze 120 tys. Jeżdżę tym autem od zera. Zużycie paliwa wzrosło mi o 20% względem początkowego. Do 200 000 to autko nawet nie dojedzie.
Za ile sprzedajesz tak z ciekawości?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JaTobieTyMi: ecoboost 1.6 czy 1.0? Szukam focusa 1.0 po fl i opinie mają dobre przy jakimś w miarę rozsądnym przebiegu. Natomiast te przed fl miały problem z chłodzeniem i brakiem czujnika poziomu płynu chłodzącego co skutkowało zbyt późnym wykrywaniem awarii i silniki potrafiły się zagotować do takiego stopnia, że pękala głowica. U ciebie to samo?