Wpis z mikrobloga

Ktos z was tez juz ma dosc full remote pracy? Brakuje mi strasznie kontaktu z zespolem, takiego fizycznego, smieszkow w kuchni i jakiejs takiej realcji z teamem. Pracuje zdalnie od 1.5 roku i kurde szczerze mowiac mam dosc. Wydaje mi sie, ze najlepszym kompromisem bylalby praca hybrydowa 2/3 biuro/zdalnie, ale przegladajac teraz oferty pracy widze, ze wszystko jest full remote.

Ma ktos z was podobnie? Zmeczenie pelna zdalka? Jeszcze u mnie doszedl fakt, ze mam nowy zespol, na oczy sie nie widzielismy i tak dziwnie sie pracuje...

#testowanieoprogramowania #it
  • 153
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czuczupikczu: Nie drażni Cię takie łączenie języków? Btw, ja od początku pandemii nie miałem zdalnej pracy, chociaż mógłbym. Tym bardziej, że mam 10 minut piechotą.
  • Odpowiedz
@czuczupikczu: Pluje w pysk takim gamoniom jak ty. #!$%@? jakieś frazesy podyktowane przez HRy i teraz powtarzasz je glosno. Zaloze sie ze jestes jednym z tych frajerów co to na spotkaniach w swoim teamie jako 1 po swoim menagerze przyznajesz mu rację ze fajnie jest tak posiedzieć w biurze (zeby tylko wylizac rowa). Potem tydzien albo dwa by potrwala praca stacjonarna i bys narzekał ze kiedyś to było bo praca z
  • Odpowiedz
@Mastah1: o kurde, wez moze przejdz sie troche i uspokoj nerwy, bo jadem plujesz az przykro. Nie gadam zadnych frazesow od HR, po prostu mowie co czuje. Nikomu nie lize i nie lizalem rowa a uwazam, ze fajnie jest moc wyjsc na lunch / wypic kawe czy po prostu zrobic chwile przerwy w srodowisku z innymi ludzmi z pracy. Pisalem, ze idealna bylaby praca hybrydowa badz chociaz spotkanie sie raz na
  • Odpowiedz