Wpis z mikrobloga

@mel0nik: 1.04 wygląda lepiej. Na telefonie nie widać praktycznie różnicy, na kompie tak. Redzi zrobili optymalizację poprzez downgrade i jak na razie to moderzy ją lepiej zoptymalizowali. U mnie gra lepiej latała po fixach amd niż po patchach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mel0nik: obejrzałem jeszcze raz bo wcześniej tylko parę sekund i zdawało mi się, że jakoś przyjemniej starsza wersja wygląda. Natomiast teraz powiem tak, #!$%@? widać na tym filmie, a gra jak wygląda po patchu 1.23 to każdy wie, ten co grał. U mnie światła i zasięg renderowania po tych patchach aż do wersji 1.23 są na mocny minus. Dziękuje dobranoc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@SLyer: kompresja YouTube nie zmienia zasięgu renderowania świateł ulicznych, nie zmienia zasięgu renderowania szczegółów, i ma taki sam wpływ na jakość oświetlenia wolumetrycznego dał obydwu wersji.
@pablo397: no niestety, nawet jak masz mocnego pieca to zasięg jest z PS4 i żadne edycje plików .ini nie dają rady naprawić tego w 100% - jak przesadzisz z zasięgiem to tekstur...nie będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)