Wpis z mikrobloga

Sprzedałem dziś Femion Technology, spółkę którą postowalem jak była po około 1.60-1.80. Można było ja spokojnie dokupić po 2, potem po 2.20, 2.40 itd - wchodzą spore pakiety tez teraz, inwestorzy kupują po 3.40zl.

Średnia cena zakupu - 1.77zl
Średnia cena sprzedaży - 3.30 zł

Dawno nie spotkałem się z tak inteligentnie prowadzonym papierem. Spółka niesamowicie pozytywna, z wielkim potencjałem. Powiem szczerze z trudem się rozstałem bo uważam ze wycena bedzie kilkukrotnie większa niż jest obecnie, ale realizowałem swoją strategie. Czy ktoś kupił stad razem ze mną ?

#femtech #gielda #akcje #franek022 #inwestujzfrankiem #newconnect #gpw
Pobierz franek022 - Sprzedałem dziś Femion Technology, spółkę którą postowalem jak była po ok...
źródło: comment_1627380008PXD3LdrguUMqaQKiYiXiEw.jpg
  • 23
@franek022: mozesz coś wiecej powiedzieć? Co to znaczy niesamowicie pozytywna itp? Widze od groma ESPI i troche się idzie pogubić a jakbyś z grubsza coś wspomniał to byłoby fajnie
@Pelen_watpliwosci: @franek022: @goferoo: a co z 1.4mln akcji ktore zostaly wyemitowane w lipcu i zostana wprowadzone do obiegu pewnie niedlugo (sprzedane po cenie 0.53pln)??? jaka strategie polecacie dla osob ktore teraz kupia po 3.4pln ktora powstrzyma wczesniejsza emisje seri D ? polecacie miec przygotowane 5mln pln z zapasie zeby ewentualnie powstrzymac sprzedajacego ?
@dilven: w dużym skrócie, na pokładzie świeży fundusz VC z mega potencjałem, za sterami spółki Jarosław Olejarz (polecam obserwować na LinkedIn) - człowiek który w branzy jest kilkanaście lat. Femion ma liczne licencje, o kilka licencji złożone wnioski do odpowiednich organów i nie kieruje się tylko na rynek polski a na europejski, na kilkanaście czy dziesiąt państw. Femion ma narzędzia i technologie. Jednym słowem Fintech który może zajść wysoko. Dodatkowo spółka
@huballus: Coś tam mam, i to dwa grubsze tematy - jestem na etapie dopinania współpracy przy upublicznieniu dwóch spółek. :) Jak będzie czas pokaże, chciałbym tez żeby inwestycyjnie to dobrze wyglądało.