Wpis z mikrobloga

Zaczynam detox i układać życie. #!$%@? borderline i lęki mnie wyniszczyły i #!$%@? w nałogi. Pregabalina 1200mg zapite 6 browarami i 3 litrami energola.... No #!$%@? nie ma sie czym chwalić. Ostatnio lece albo alko albo prega albo to i to. Nie potrafie żyć na trzeźwo. Związki i wyrywanie dup na baletach tylko mi szkodzą bo jestem przystojny i to mój #!$%@? minus. Najmniejszy objawy odrzucenia wyolbrzymiam i łapie depresyjne zmuły. Musze mieć druga osobe zawsze przy sobie, inaczej czuje dosłownie to samo uczucie jak w snach kiedy ktoś jest z tobą ale od ciebie ucieka ma cie w dupie a na końcu cie zdradza . Jestem paranoiczny na punkcie zazdrości. Związki trwają nie dłużej niz 3 miechy zawsze zrywam bo boję sie ze ta osoba ze mna zerwie.... Dziwki to jedyne rozsądne rozwiązanie dla mnie. Czekam na wyjazd do pracy za granice mam załatwioną robote na spoko warunkach. Oddałem matce pregabaline zeby mnie nie kusiło. Zamówiłem kave kave żeby nie pić i na lęki też spoko u mnie działa. Teakryne żeby rzucić kofeine.
Pamiętajcie życie #!$%@? ostro a ćpanie i chlanie jeszcze ostrzej, balując nie rozwijasz sie ty sie #!$%@? cofasz w rozwoju widze to po sobie.
Jesteś przegrywem? #!$%@? z tym popatrz na ludzi wokół, popatrz na innych jak idziesz ulicą myślisz że oni są idealni. Ty możesz sie rozwinąć i być bardziej wartościowy niż nie jeden CHAD.
#!$%@? na siłownie, idź na terapie, ucz sie języków, do kosmetyczki nawet idź, znajdź prace i miej #!$%@? na kobiety one są tylko dodatkiem. Ogarniesz sie życiowo to same będą za tobą latać i pamiętaj to ty masz wybór wybieraj tylko te wartościowe a nie karny z brajankami.
Pamiętaj w życiu chodzi o rozwój
Trzymajcie sie i trzymajcie za mnie kciuki żebym wyszedł na prostą
#przegryw
#narkotykizawszespoko
#rozwojosobisty
  • 3
jak można ćpać pregabalinę? przecież to po 3 razach już nie działa i musisz zwiększać dawkę, zresztą samo "działanie" jest #!$%@? (jeżeli mówimy o cpaniu, bo doraźnie przeciwlękowo całkiem spoko). brałem tego dawki po 8 gram (2 blistry 3-setek) i szybko zorientowałem się ze to #!$%@? oszustwo. już lepiej walić kodę, nie ma nic lepszego od opio, a życie na trzeźwo jest #!$%@?.