Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
Po małym treningu wpinania i wypinania się w pedały spd miałem chwilę, żeby zrobić pierwsze testowe kilometry. Muszę wyregulować jeszcze kilka rzeczy, ale generalnie jeździ się wspaniałe. Podjechałem do jednego z lepszych serwisów rowerowych w mieście na regulacje przerzutek (w końcu nowy rower i to się przydało) i jak miło usłyszeć było kilka ciepłych słów o tym rowerze ()

jestem niesamowicie szczęśliwy, że zdecydowałem się właśnie na tego canyona endurace 7 i że udało mi się go kupić. Ciężko opisać wrażenia z jazdy, to kawał solidnego sprzętu, który daje mnóstwo radości.

#wykopcanyonclub #szosa #rower
Pobierz Wirtuoz - Po małym treningu wpinania i wypinania się w pedały spd miałem chwilę, żeby...
źródło: comment_16272990941g4mlZF1xlxpSDxc7gwDq2.jpg
  • 20
@Wirtuoz: Czy to zdjęcie ma taką perspektywę czy jednak lubisz mieć klamki ''na zewnątrz''?

edit: I patrząc przez mostek koło jakoś nie w linii.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mit-nick: jo, wyreguluje ją dzisiaj, tak jak kilka inny rzeczy typu delikatnie podniosę siodełko, zmienię kat pochylenia kierownicy itp
@xbednar: odświeżałem stronę canyona jak #!$%@? i jak wleciał sztuka, to kupiłem
@Vanderwill: @Wirtuoz Oj tam, to tylko duma :)
Ja dwie gleby zaliczyłam już pierwszego dnia! Za pierwszym razem padłam na bramę, a za drugim prawie władowałam się w toi-toia, na szczęście powstrzymały mnie dobroduszne pokrzywy i pozwoliły wpaść prosto w wielką ich kępę ()
Gratki rowerku, a SPD to cudna sprawa.
@Vanderwill
Pewnie wyjdę na boomera, ale ja uczyłem się jeździć jeszcze w noskach i progach :) tam żeby się wypiąć trzeba było się schylić, puścić kierownice jedną ręką i przy stopie zwolnić zapięcie :) Jakiś nie pamiętam żeby ktoś wtedy łapał gleby (ale to może przez to że było to 25 lat temu :) ) A w SPD to chyba w ogóle wstyd się przewrócić!