Wpis z mikrobloga

Nigdy nie byłem w poważnym związku, bo to co kiedyś miałem było niepoważne.
Na #tinder albo zero par albo grubaski albo inne odpady - a już na pewno nigdy same pierwsze nie napiszą.
W życiu prawie nic mi nie wychodzi, chodzę spać o północy by wstawać już o 7.00. Nie znam weekendów czy świąt.

1,88m, 29,8lvl, 14k oszczędności miesięcznie, dwa samochody - it's over dla mnie, przecież ja nie mam szans na bycie szczęśliwym już nigdy, już za późno, czas się skończył.

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
smutny_login - Nigdy nie byłem w poważnym związku, bo to co kiedyś miałem było niepow...

źródło: comment_1627280710cAScB4H0RJjF4rcyJIN5yK.jpg

Pobierz
  • 24
@smutny_login: #sponsoring a w miedzyczasie poszukiwania bez spiny. Z zaspokojonym popedem bedziesz bardziej podchodzil do spotkań na luzie. Nie bedziesz idealizował tak tych kobiet. Jak jakas cie oleje to trudno jej strata. Wiekszosc tych lasek ktore przemielisz na tinderze itp.tak naprawde nie ma nic wiecej do zaoferowania niz dupa. Czemu miałbys niby przejmowac sie odrzuceniem z ich strony? Z takimi zarobkami juz jestes w stanie prowadzic bardzo ciekawe zycie. Ciekawsze niz
@smutny_login niestety na apkach randkowych 80% sukcesu to morda, ale nawet z nią wiekszosc lasek to:
a) drewno
b) genetyczny odpad
c) mentalny odpad
d) z licznikiem ciał over 99
e) atencjuszki
Znajdą sie tam tez unicorny, ale te unicorny tez musza polubić Ciebie. Nie mówię, że sie nie da złapać jednorozca, ale jest trudno. Normalne kobiety nie potrzebuja tindera, wiec ze slaba morda tinder to strata czasu.
@smutny_login: No to polecam znaleźć jakieś zainteresowania. Raz będziesz miał co pokazać na tinderze i wyjść na interesującą osobę, dwa, lepiej Ci się w życiu zrobi. A i może kogoś poznasz w trakcie.
Z resztą wyobraź sobie, że spotykasz się z laską i o czym chcesz z nią rozmawiać? O tym ile zarabiasz? Chyba nie zależy Ci na kimś, kogo interesują tylko takie kwestie.