Wpis z mikrobloga

@v1lk: ludzie wracaja do wiezienia bo wlasnie nie istnieje proces resocjalizacji. Najmniejszy procent recydywy maja kraje Skandynawskie z najbardziej ludzkimi wiezieniami. Wystarczy skopiowac ich system wieziennictwa, to wszystko.
  • Odpowiedz
@Durtu jak masz małżonkę, męża, masz odwiedziny w specjalnym pokoju spotkań. []

@Niggalke sprawa w sądzie o kradzież, byle jedynym który nie trafił do ZK dla nieletnich, tylko dlatego że przydzielony kurator stwierdził wpływ moich znajomych na sytuację która miała miejsce, szkoła potwierdziła dobre zachowanie a ja miałem kuratora do 18 roku życia ()

@djtartini1 chodzi właśnie o ciężkie przestępstwa, nie kradzież, chyba że kradzieże
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@v1lk: To k---a g---o wiesz o tym, jak jest wewnątrz ZK, a p--------z najwięcej. Nie wiesz, co tam się dzieje, na jakich zasadach i w jaki sposób może przebiegać resocjalizacja. Nie wiesz jak wyglądają cele, nie wiesz jak wygląda żywienie, nie wiesz jak wyglądają prace więźniów, nie wiesz jak wygląda kontakt z bliskimi o ile w ogóle jest możliwy, nie masz o tym pojęcia. Ale będziesz p-------ł smuty jak to
  • Odpowiedz
@v1lk: To nie tak, że po prostu napisałem to na podstawie bzdur które wypisujesz w tym wątku. No ale masz racje, żeby cokolwiek o tobie napisać musze znać twoją całą biografię do tego rozmiar fiuta i numer buta.
  • Odpowiedz