Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: o k---a, znasz miętusa? XDD zamknij ryj pozerze i się nie pogrążaj. W dupie byłeś i g---o widziałeś. Jebneli cię na kradzieży Snickersa i udajesz k---a wykopowego gangstera, co to wyszedł na ludzi ze złego towarzystwa. Twoim idealnym odzwierciedleniem jest Jarosław Psikutas bez s
  • Odpowiedz
Widziałeś ile ludzi wraca do więzienia po wyjściu? To nie jest spowodowane niemożliwością znalezienia zatrudnienia czy odnalezienia się w nowej rzeczywistości, Ci ludzie to pasozyty które korzystają z empatii innych dla własnej korzyści.


@v1lk: tu się nie zgodzę - w Polsce może i tak jest, ale w Norwegii potrafią wyprowadzać tych ludzi na prostą, do więzienia wraca tam ~20% skazanych, podczas gdy w Polsce i reszcie Europy 50%.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: zgrywasz eksperta, udajesz wielce zresocjalizowanego po rozprawie za kradzież Snickersa, gdzie pewnie kolegów posprzedawałeś, dlatego jako jedyny nie zostałeś ukarany i p--------z teraz takie kocopoły
  • Odpowiedz
@WiktorekS wystarczy sprawdzić ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Niggalke skąd ty wiesz co się mogło stać skoro Ci nie powiedziałem? Zakładasz batonik, a to wcale nie o batonik chodzi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A konfidenta to w rodzinie możesz szukać, mi się upiekło bo sie zmieniłem, I to bardzo ( ͡º ͜ʖ͡º) ale twoja mala główka tego nigdy
  • Odpowiedz
@WiktorekS tutaj takie podstawowe dane i opisy, nie jest to nic nowego ale malo ludzi wie jak dużo kosztuje polskie więziennictwo, ja nie mówię że nie trzeva pomagać tylko gdy ktoś morduje inną osobę z zamiarem, naumyślnie robi krzywdę lub niszczy czyjeś życie np. gwalt, to z jakiej racji ma zasługiwać na jakąś empatię i jakiekolwiek ludzkie warunki w więzieniu? Tacy ludzie to tylko czapa i tyle, najlepiej zdała od naszego
  • Odpowiedz
@v1lk: jak to ma sie do tego

ale resocjalizacje z pozytywnym wynikiem w Skandynawii dotyczą mniejszych przewinień


W Skandynawii resocjalizuja tylko drobnych zlodziejaszkow czy kazdego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@v1lk: tak k---a, zdążyłeś się zmienić od momentu kradzieży Snickersa, do rozprawy. Jesteś miękka faja, pozer i rozjebus. Tyle w temacie
  • Odpowiedz
@Niggalke takie teksty to mnie bawią, prawdę mówiąc jesteś niżej niż zero absolutne []prowokacje w taki sposób to czysty kabaret z którego mogę się pośmiać ( ͡º ͜ʖ͡º) prostactwo i frajerstwo które sobą reprezentujesz bije pod sam księżyc, no ale niektorzy tak mają ()

I nigdzie nie napisałem jak i kiedy się zmieniłem,
  • Odpowiedz