Wpis z mikrobloga

wie ktoś może czym spowodowany jest aktualny wzrost BTC do 140k ? Znowu ktoś na twitterze bawi się ceną czy za wzrostem idzie jakaś decyzja w świecie krypto ?
#kryptowaluty #xrp #ethereum #bitcoin
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@elementarz1 POS nie wchodzi za 10 dni. Wtedy uruchomi się jeden z zaplanowanych hard forkow ETH. Owszem będą w nim zmiany które są częścią przejścia na POS ale wiadomo od nich oddawana i teraz forki w ETH są regularne
  • Odpowiedz
@banciur: no true, chodziło mi o EIP 1559, generalnie podaje jakie są nastroje ludzi na tweeterze: end of friendship with ETH, BTC is their new best friends. A nastroje mają wplyw na cene, zwłaszcza kiedy flipniecie eth na btc jest tak proste.
  • Odpowiedz
... ja póki co nic nie flipuje. Jak btc rośnie to dokupuje za niego ETH, a jak spada to sprzedaje to ETH za BTC, dzieki temu mam coraz więcej btc mając tyle samo eth


@elementarz1: wyjasnisz?
  • Odpowiedz
@obieq: ja jestem amaczur, ale tutaj znalazłem jakąś tam łatwość, po prostu cena eth/btc waha się mocno bo jak btc spada to niektorzy myslą że bessa i laduje sie w btc, a jak btc rośnie to myślą ze hossa i ladują sie za to btc w eth, dlatego imo tam wahania są troche łatwiejsze do przewidzenia, zwasza jak widze że rosnie btc. Po prostu musisz mieć troche większe jajka i
  • Odpowiedz