Wpis z mikrobloga

@Bitboysave: kupowałem jak był po 28k w PLN bo wtedy była na to pora... teraz w zasadzie nie śledzę już co się dzieje w krypto i zainteresowało mnie to wybicie z równi pochyłej która leciała w dół
@KNOUDI: po prostu skończyło się wyleszczanie, można podpisywać pod to: mozliwosc zakupu krypto w JPmorgan, pogłoski o przyjmowaniu krypto przez Amazona, info, że spaceX też posiada krypto, info, że Tweeter bedzie przyjmować crypto. Info, że tesla może wrócić do przyjmowania btc... hmm, co tam jeszcze... shortsqueeze, konieć weekendu, wojack sprzedał swoje btc, strach, że przejscie ETH na POS zniszczy ETH, więc niektórzy sprzedają swoje ETH za BTC widząc jak rosnie co
@Vimez: nie zgłębiałem tego tematu, ale wątków na ten temat na tweeterze jest od groma, ludzie zaczeli nazywać ETH scamem. niby POW jest bardziej bezpieczne niz POS. Nie będzie się też chyba tak bardzo opylać kopanie.
Z drugiej strony może to przynieść też wiele korzyści więc ja póki co nic nie flipuje. Jak btc rośnie to dokupuje za niego ETH, a jak spada to sprzedaje to ETH za BTC, dzieki temu
@obieq ludzie bsc nazywają nie krypto bo zcentralizowane. W tym roku rosło szybciej niż eth, defi I większość swapów się tam przeniosła. Zaliczyło ath.
To, że coś jest używane, nie znaczy że to nie jest scam albo że nie jest #!$%@? czy źle działa
ale temat jest o dniu wczorajszym a nie 365dniach wczorajszych.


@elementarz1: To dlaczego w kontekscie dnia wczorajszego w wiadomosci ktora zacytowalem pisales o POS? To nie jest ani nowa informacja ani wczoraj nic sie nie wydarzylo przy tej operacji :)
@banciur: bo POS wchodzi za 10 dni. Mieliśmy spadki kiedy podali te informację, teraz kiedy odbiło to BTC odbiło szybciej niz ETH. Moje domysły są takie że to strach przed POS który wchodzi za 10 dni. Nadal mówie o wczorajszym wzroscie a nie o roku wstecz.