Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hej Mirasy,

Potrzebuję waszej porady co do ustawienia TV i narożnika lub sofy w salonie z otwartą kuchnią.

Zrobiłem profesjonalny projekt i słucham państwa.
Czerwony kolor to miejsca gdzie myślałem dać TV, niebieski to okno balkonowe i zwykłe.

Jestem na etapie remontu i prawdopodobnie zdecyduję się na wyspę (zastanawiam się jeszcze na L w kuchni, wtedy będzie trochę więcej przestrzeni)

Przy ustawieniu 1, prawdopodobnie dałbym narożnik, przy oknie balkonowym tam gdzie [3] tylko wtedy TV jest naprzeciwko okna balkonowego, co chyba nie jest najmądrzejszym rozwiązaniem ze względu na światło dzienne? Za to zyskuję dużo miejsca na środku salonu.

Przy ustawieniu 2, chyba lepszą opcją byłyby dwie sofy, jedna tam gdzie [1] a druga na środku pokoju, co zabiera sporo miejsca.
Ewentualnie narożnik w kształcie L, od ściany 1 do środka pokoju, tył narożnika będzie tworzył wtedy taki 'korytarz' przedłużenie tej ściany wejściowej do pokoju.

Przy ustawieniu 3, sporym minusem jest to, że nie wejdzie tam duży TV, ale tak mieli poprzedni lokatorzy.

Nie wiem jaki układ byłby najlepszy.
Rzucajcie swoje porady, może widzicie jakieś fajne rozwiązanie na zaplanowanie tego salonu, dzięki !

#mieszkanie #remontujzwykopem #kuchnia #salon #telewizory #pytanie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60fd6f66a36c0b000a9bab5e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 3