Wpis z mikrobloga

Co się z tym community stało do #!$%@?? Wbiłem sobie na alta prot warrior, robimy dunga, przydzieliło mnie do 3 ziomeczków co razem grali. Od startu spina, że za wolny jestem i za mało pulluje, bo oni jako DH to se skaczą z miejsca na miejsce. #!$%@? mnie wyrzuciły na ostatnim bossie tuż przed ubiciem, żebym expa nie dostał.

Nosz ja #!$%@? nie wierze w to chamstwo...
#worldofwarcraft
  • 12
@ruda_stuleja: Poczekaj jak bedziesz chcial jakis raid porobic. Raid dropi powiedzmy 226 ilvl wiec bez 230+ Cie nie wezmą chyba, że masz szczęście i dolączysz na początku tworzenia grupy xD W ogóle 3 tydzień patcha i już każdy woła o full achievementy bo przecież jak to tak dla funu coś zrobić bez achi i bez #!$%@? jak robot ? no kto to widzioł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LordYasha: Nie zgodze sie z wiekszoscia xd zawsze jak szedlem na puga (za czasow WoD) to ludzie chodzili po 1-2 konkretne itemy.
Idac na puga wymagany jest exp (nawet ta curve) bo zazwyczaj leci bez voice com i nikt nie ma ochoty tlumaczyc ludziom podstawowych mechanik.
Robisz swoj klucz na m+ i jazda, tak samo swoj rajd.
WoW byl taki odkad pamietam a gram od prawie samego poczatku
@Xemioza: nie jestem w żadnej gildi bo nie mam czasu na raid w tygodniu, nikt mnie nie weźmie na progres tylko na sobotę/piatek. Dlatego tylko Aotc na pugu,ale co tam się dzieje to jest poezja. Trochę się nie dziwię ludziom że chca exp 10/10. Ludzie nie ogarniają prostych mechanik,po prostu to wsio nagrywać i oglądać #!$%@? dla beki.
@Ejdam: Robisz pulla, full geared postac failuje podstawy instant kick xd. Pamietam na poczatku WoD jak mialem troche wiecej czasu to znalazlem na Highmaul puga lepszego niz moj guild run xd
@Hereticsheresy: Bardziej chodzilo mi o pug rajdow, na m+ to inna sprawa, zawsze kopiuie profil rio i sprawdzam kto aplikuje, zreszta jak aplikujesz dpsem to zupelnie co innego xd, mam gdzies screen jak na Misty15 mam 60+ osob zapisanych w 2 min od zrobienia grupy na finderze
@Xemioza: Ale chłopie z tobą coś nie tak, że porównujesz dodatek i jego community sprzed 7 lat do teraz gdzie każdy ma wyjexxxe w tą gre i cała jest zawalona przez boosterów i toxiców ? Robiłem w bfa 2 sezony ksm i aotc, więc mam dosyć stania i "robienia swoich grupek" poza tym ten achi gówno znaczy bo można go mieć nawet depletujac +16/7 teraz... Chodzi o samo to, że community