Wpis z mikrobloga

@podomka: najlepiej jak widzisz na ulicy pare koles z 2m, a typiara 1,50m wyglada jak #!$%@? krasnal przy nim xD komicznie to wyglada, zawsze mnie smieszy. ale #!$%@? idzie z dumą na twarzy ze wyrwala dryblasa. wiadomo jak facet jest troche wyzszy od laski to okej, ale spore roznice wygladaja jak z kabaretu
@Adam_Konarski_z_Katowic

Jeśli doświadczeni starsi mężczyźni skradną serca młodszych wybranek, a tych z kolei braknie dla mężczyzn w kolejnym pokoleniu to szykuje się straszna dysproporcja, odwrócona względem tego co teraz się dzieje. Powiem w ten sposób... Nie chciałbym, aby moja córka doczekała się takich czasów.

Przeciez już teraz to faceci maja problem ze znalezieniem partnerki. Jak starsi biorą się za młodsze to będzie tak samo, tylko jeszcze gorzej dla facetów. Czemu niby to
Dzień 932
Wykopki nadal swoje nieudacznictwo w kontaktach z płcią preferowana, zwalają na swój wzrost
Dobrze, że tagi przegrywowe dawno zablokowane, bo jeszcze bym uwierzył w to #!$%@? i zamiast nawiązywać relację z różową to jeszcze bym zwalił winę na to, że przez to, że nie mam 180 cm to nie rucham

Po szybkiej analizie, spokojnie mogę napisać z 99% pewnością, że z waszymi charakterami moglibyście mieć 250cm a i tak po
@podomka: powiedz takiej, że kobieta się kończy na 55 kilogramach - tylko popcorn warto brać, tylu powiadomień nie miałem od żadnej nawet najlepszej zarzutki :)
@podomka: powiedz takiej, że kobieta się kończy na 55 kilogramach - tylko popcorn warto brać, tylu powiadomień nie miałem od żadnej nawet najlepszej zarzutki :)


@lTino: To zależy od wzorstu kobiety. Może ważyć 60 i być bardzo szczupła